نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9897 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیحات شرکت آب و فاضلاب اهواز در خصوص حادثه سقوط کودک سه ساله اهوازی در کانال دفع آب های سطحی

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ضمن ابراز تاسف و همدردی از حادثه سقوط کودک اهوازی در کانال دفع آب های سطحی به اطلاع کلیه شهروندان گرامی می رساند، این کانال متعلق به شهرداری و جهت دفع آب های سطحی در منطقه می باشد که در موازات کانال دفع فاضلاب شرکت آبفا قرارگرفته است. مراتب تاسف […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ضمن ابراز تاسف و همدردی از حادثه سقوط کودک اهوازی در کانال دفع آب های سطحی به اطلاع کلیه شهروندان گرامی می رساند، این کانال متعلق به شهرداری و جهت دفع آب های سطحی در منطقه می باشد که در موازات کانال دفع فاضلاب شرکت آبفا قرارگرفته است. مراتب تاسف و نگرانی شرکت آبفا در زمینه پاسخگویی و تنویرافکار عمومی بر مسوولین آن واجب می سازد توضیحاتی در این خصوص اطلاع رسانی نمایند: کانال دفع آب های سطحی یادشده در حوزه خدمات شهرداری بوده که مراحل روپوش گذاری نیز از سوی متولی مربوطه صورت پذیرفته و به همین ترتیب بهره برداری از آن نیز در اختیار این نهاد محترم است.
شرکت آبفا اهواز همواره آمادگی خود جهت همکاری در راستای ارایه خدمات به مردم شریف و فهیم اهواز و به ویژه ساماندهی این کانال ها را به محضر متولیان محترم امر رسانده و هر زمان که این نهاد درخواست همکاری نماید با تمام توان خود اقدام خواهد نمود.
همچنین به اطلاع می رساند،شرکت آبفا اهواز با توجه به اینکه حادثه پیش آمده برای شهروندان را جبران ناپذیر می داند و خود را به دور از هرگونه عناوین و نهاد مسوولیتی، همدرد با خانواده مصیبت دیده میبیند، نیروهای عملیاتی شرکت را از شب گذشته جهت حضور در محل حادثه و عرض تاسف و تسلیت به محضر خانواده داغدار این کودک عزیز اعزام و موظف به خدمتگزاری به خانواده محترم و همچنین ساماندهی علت حادثه نموده است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز

ارسال دیدگاه

logo-samandehi