نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9848 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پمپ های فرآیندی چند مرحله‌ای(BB3 ) بومی سازی شد

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از بومی سازی پمپهای فرآیندی چند مرحله‌ای (BB3 ) با حمایت این شرکت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” بیژن عالی پور اظهار داشت: طرح بومی سازی پمپ­های گریز از مرکز چند مرحله­ای(BB3 ) در راستای منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از بومی سازی پمپهای فرآیندی چند مرحله‌ای (BB3 ) با حمایت این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” بیژن عالی پور اظهار داشت: طرح بومی سازی پمپ­های گریز از مرکز چند مرحله­ای(BB3 ) در راستای منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از ساخت داخل، به مرحله اجرا گذاشته شد.پمپ های فرآیندی چند مرحله‌ای(BB3 ) بومی سازی شد

وی گفت: این طرح مطابق با استانداردهای معتبر جهانی برای نخستین بار در کشور و با همکاری مشترک کارشناسان منتخب شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های داخلی انجام شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: تمام مراحل تدوین دانش فنی، طراحی، ریخته گری و ساخت این نوع پمپ در داخل کشور صورت گرفته و نمونه ساخته شده تمامی آزمایشات عملکردی را با موفقیت طی کرده است که عملکرد و راندمان آن مطابق با استانداردAPI 610می باشد.

وی تصریح کرد: نمونه ساخته شده از این نوع پمپ از نظر دقت طراحی و ساخت قابل رقابت با محصولات شرکت‌های بزرگ پمپ‌سازی خارج از کشور می‌باشد.

عالی پور  خاطر نشان کرد: با توجه به این که ساخت این پمپ‌ها نخستین تجربه طراحی در کشور به حساب می آید، طراحی، تدوین دانش فنی و فعالیت های فنی مهندسی پروژه از پیچیدگی های خاصی برخوردار بود که  زیر نظارت دقیق و هوشمندانه سرپرستان و کارشناسان این شرکت با موفقیت محقق شد.

وی اظهار داشت: پمپ­های گریز از مرکز چند مرحله­ای (BB3 ) کاربری فراوانی در واحدهای نفت و گاز دارند و با بومی سازی آنها ضمن جلوگیری از خروج ارز، موجب ایجاد اشتغال و حمایت از صنایع داخلی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi