نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9807 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۹:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان صعود افتخارآمیز و مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی را تبریک گفت

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پی صعود افتخارآمیز و مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیامی این موفقیت غرورآفرین را تبریک گفت. متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم   بدون شک بازی های زیبا و بیاد […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پی صعود افتخارآمیز و مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیامی این موفقیت غرورآفرین را تبریک گفت.

متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بدون شک بازی های زیبا و بیاد ماندنی “تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران” در راه “جام جهانی روسیه” در ذهن همه ایرانیان باقی خواهد ماند. ورزش ایران بار دیگر توانست در عرصه جهانی با همدلی و تلاش، برگ زرینی در تاریخ ورزش کشور ورق بزند و شادی و شادمانی برای همه هموطنان  به ارمغان بیاورد.

 

تیم ملی فوتبال ایران با اقتدار و صلابت همیشگی خود با پشتوانه و تشویق “مردم عزیز” لحظات خوبی برای “ملت ایران” بجا گذاشت و ایران و ایرانی همیشه ثابت کرده که می تواند در آزمون های مختلف ورزشی صاحب جایگاه و مقام برتر باشد.

 

اینجانب صعود “تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران” به جام جهانی روسیه را به همه مردم ایران خصوصاً مردم ورزش دوست و قهرمان پرور “استان خوزستان” تبریک عرض می کنم و آرزو دارم که این موفقیت ها در سایر عرصه های ورزشی ادامه داشته باشد.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi