نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9757 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به همت مهندس مرادکمالی برگزار شد…دوازدهمین جلسه ی سالانه ی بسیج مهندسین خوزستان

به همت مهندس مراد کمالی دوازدهمین نشست شورای سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان به میزبانی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد. در این نشست که شامگاه یک شنبه(۲۱ خرداد) در سالن جلسات طرح احداث ایستگاههای تزریق گاز برگزار شد، سردار محمود معین پور جانشین فرماندهی سپاه حضرت ولی عصر(عج) […]

به همت مهندس مراد کمالی دوازدهمین نشست شورای سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان به میزبانی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

در این نشست که شامگاه یک شنبه(۲۱ خرداد) در سالن جلسات طرح احداث ایستگاههای تزریق گاز برگزار شد، سردار محمود معین پور جانشین فرماندهی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، مهندس مراد کمالی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه استان، سرهنگ عباس ممبینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و اعضای شورای این سازمان حضور داشتند.

سردار معین پور در این نشست با محکوم کردن اقدامات تروریستی تهران، به بررسی نقشه های دشمن در برهم زدن آرامش و انسجام مردم و جایگاه رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در خنثی کردن توطئه های دشمن پرداخت و نقش بسیج را در تولید و حوزه های مختلف صنعت مورد تاکید قرار داد.

مهندس کمالی نیز گزارشی از فعالیت ها، برنامه ها و اولویت های سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولی عصر خوزستان(عج) ارائه داد.

در این نشست اعضای شورای سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه استان در خصوص برنامه ها و طرح های پیش روی این سازمان و ارائه راهکارهای مناسب جهت اجرای آنها بحث و تبادل نظر کردند.

لازم بذکر است بسیج مهندسین استان بعد از حضور مهندس مراد کمالی بسیار فعال تر از قبل گردیده و در حوزه های مختلف در حال فعالیت و تلاش است

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi