نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9709 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مهندس عالیپور به مناسبت حمله تروریستی تهران

  بسم الله الرحمن الرحیم ایران اسلامی با تاریخی کهن و مردمانی ریشه دار ، طی قرون و اعصار همچون نگینی برتارک مفاخر بشری درخشیده ، از گذرگاه های خوفناک و معابرهول انگیز تاریخ گذشته و چه بسیار که شیوه ناصواب و درنده خویی فاتحان را نیز در زلال فرهنگ و تمدن خویش محو و […]

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران اسلامی با تاریخی کهن و مردمانی ریشه دار ، طی قرون و اعصار همچون نگینی برتارک مفاخر بشری درخشیده ، از گذرگاه های خوفناک و معابرهول انگیز تاریخ گذشته و چه بسیار که شیوه ناصواب و درنده خویی فاتحان را نیز در زلال فرهنگ و تمدن خویش محو و ناپدید گردانیده است.
این افتخار ما بس که به عنوان پیشگامان فرهنگی جهان از هزاره اول پیدایش تمدن تا کنون بارسنگین امانت اخلاق و کرامت انسانی را به دوش کشیده و در نزاع دائمی میان خیر و شر همواره جانب روشنی و خیر را گرفته و از خیره سران و ستیزه گران بدکردار دوری گزیده ایم ؛ به گونه ای که در قاموس اخلاق بشری دفاع از مظلوم ، همیشه مترادف میراث معنوی سلوک ایرانی بوده است. براین اساس جمهوری اسلامی ایران در این برهه حساس تاریخ ، که پیکر امت اسلامی در معرض خصومت و کینه ورزی شیاطین و طاغوت های زمانه قرار گرفته ، ضمن لحاظ منافع دراز مدت کشور ، به حمایت تمام قد از مظلوم و مقابله رو در رو با ظالمان و زور آوران و مستکبران عالم برخاسته و در این راه ، کم و بیش هزینه هایی نیز پرداخته است. بی تردید جنایت اخیر عده ای خود فروخته که ردای فاخر تعلق به امت اسلامی را با جامه خیانت و خواری معوض نموده و با دشنه داعش به خدمت صهیونیزم جهانی درآمده اند از جمله این هزینه هاست.
جنایتی که طی آن جمعی از مردم بی گناه کشورمان در حمله به ساختمان مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) هدف تیر ترورهای کور و ناجوانمردانه این گمراهان خویشتن ستیز قرار گرفته با زبان روزه به دیدار پروردگار خود شتافتند .
اینجانب از طرف خود و خانواده بزرگ مناطق نفتخیز جنوب شهادت جمعی از هموطنان بی گناه را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا، مقام معظم رهبری ، ملت استوار ایران،نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که دفاتر آنان مورد حمله قرار گرفت، و بازماندگان این عزیزان تسلیت گفته و برای مجروحان این حادثه شفای کامل و بدای خانواده های شهدای این حادثه صبر و شکیبایی و اجر معنوی مسئلت دارم.
بیژن عالی پور
خرداد۹۶

ارسال دیدگاه

logo-samandehi