نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9705 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین گمانه زنی ها درباره تغییرات کابینه…… کدام وزرا میروند و چه افراد جدیدی وارد دولت میشوند؟

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “پرده از جزئیات بیشتری از تغییرات پنجاه درصدی کابینه برداشته است. براساس گزارشی که امروز با تیتر «زلزله در کابینه» به چاپ رسیده، گفته شده است که نعمت زاده، وزیر صنایع، چیت چیان، وزیر نیرو، واعظی، وزیر ارتباطات، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و طیب نیا وزیر اقتصاد در […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “پرده از جزئیات بیشتری از تغییرات پنجاه درصدی کابینه برداشته است.

براساس گزارشی که امروز با تیتر «زلزله در کابینه» به چاپ رسیده، گفته شده است که نعمت زاده، وزیر صنایع، چیت چیان، وزیر نیرو، واعظی، وزیر ارتباطات، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و طیب نیا وزیر اقتصاد در دولت دوازدهم حضور نخواهند داشت.

براساس این گزارش محمد شریعتمداری جایگزین چیت چیان در پست وزارت نیرو شده و نهاوندیان رئیس دفتر کنونی رئیس جمهور هم به وزارت ارتباطات می رود. براساس شنیده های هفته نامه صدا، اکبر ترکان به جای آخوندی وزیر مسکن می شود و حسین کمالی از چهره های اصلاح طلب هم جای ربیعی را در وزرات کار خواهد گرفت.

احتمال معرفی موسوی لاری به جای رحمانی فضلی در سمت وزارت کشور و حضور پزشکیان به عنوان وزیر بهداشت نیز از دیگر گمانه زنی هاست.

در این گزارش گفته شده که نوبخت دیگر قرار نیست سخنگوی دولت باشد و با جدایی سازمان ملی جوانان از وزارت ورزش، مهرعلیزاده وزیر ورزش خواهد شد و سلطانی فر هم به سازمان جوانان می رود. انتخاب مولاوردی به عنوان اولین وزیر زن دولت روحانی در پست وزارت آموزش و پرورش و نیز معرفی سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور به عنوان وزیر علوم نیز از دیگر تغییرات کابینه دوازدهم است.

در این گزارش احتمال داده می شود که میرزاده رئیس پیشین دانشگاه آزاد به جای محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور شود و مجید انصاری یا علی یونسی به جای علوی وزیر اطلاعات شوند. براساس این گزارش، شنیده شده که علی شمخانی هم قرار است به عنوان وزیر دفاع معرفی شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi