نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9679 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امروز با حضور استاندار انجام شد؛ افتتاح و کلنگ‌زنی ۵ پروژه راه در باوی و غیزانیه اهواز

با حضور استاندار خوزستان چهار پروژه در حوزه راه روستایی و اصلی در مناطق باوی و غیزانیه اهواز، کلنگ‌زنی و یک پروژه نیز به بهره‌برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به اینکه امروز با حضور استاندار خوزستان چند طرح در حوزه راه روستایی و اصلی […]

با حضور استاندار خوزستان چهار پروژه در حوزه راه روستایی و اصلی در مناطق باوی و غیزانیه اهواز، کلنگ‌زنی و یک پروژه نیز به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به اینکه امروز با حضور استاندار خوزستان چند طرح در حوزه راه روستایی و اصلی در مناطق باوی و غیزانیه کلنگ‌زنی شد و به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: هدف از کلنگ‌زنی و افتتاح طرح‌ها در حوزه راه روستایی، افزایش رفاه مردم در جاده‌ها، کاهش تصادفات و تردد راحت‌تر مردم در این مناطق است.
وی با بیان اینکه آیین کلنگ‌زنی احداث راه روستایی در مناطق ام‌الطرفه – منیثر – شعیمیط جابر با حضور استاندار خوزستان برگزار شد، افزود: طول این مسیر ۲۰ کیلومتر و عرض در نظر گرفته‌شده برای آن ۵٫۵ متر است.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: پیمانکار مجری این پروژه شرکت فراز راه وندا و مشاور اجرای آن، شرکت فرا رهساز فن و اعتبار مورد نیاز برای اجرای این راه روستایی نیز حدود ۱۰ میلیارد تومان است.
رحمانی عنوان کرد: همچنین امروز عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور ابوبقال – عنافچه با اعتبار حدود پنج میلیارد تومان آغاز شد.
وی ادامه داد: طول این مسیر پنج کیلومتر و عرض آن ۱۱٫۳۰ متر است. پیمانکار اجرای این طرح شرکت پویان بناراه و مشاور طرح نیز فرا رهساز فن است.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به افتتاح یک طرح در حوزه راه روستایی خاطرنشان کرد: محور روستایی کارگه به شجیرات در غیزانیه امروز با حضور استاندار خوزستان با هدف افزایش آسایش مردم در تردد و کاهش خطرات و تصادفات به بهره‌برداری رسید.
رحمانی با اشاره به اینکه طول این جاده روستایی ۷٫۵ کیلومتر و عرض آن ۶٫۵ متر است، اظهار کرد: پیمانکار اجرای طرح آریا آب فخیم سازان و مشاور اجرای طرح شرکت شارستان زاگرس است.
وی افزود: آغاز عملیات بهسازی و چهار خطه کردن جاده تصفیه شکر – عنافچه یکی دیگر از طرح‌هایی است که امروز با حضور استاندار خوزستان در حوزه راه اصلی کلنگ‌زنی شد. طول این مسیر ۲ کیلومتر و اعتبار مورد نیاز برای اجرای آن حدود ۳٫۵ میلیارد تومان است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: کلنگ‌زنی پروژه احداث باند دوم محور شوشتر به سمت اهواز به طول چهار کیلومتر و با اعتبار ۶ میلیارد تومان یکی دیگر از طرح‌هایی است که امروز توسط استاندار خوزستان کلنگ‌زنی شد تا عملیات اجرایی آن آغاز شود.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi