نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9641 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر عباس ایاران :به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند

  دکتر عباس ایاران در گفتگوی با پایگاه خبری اهوازنو بیان کرد: ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد. بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا إلیه راجعون  به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول […]

  دکتر عباس ایاران در گفتگوی با پایگاه خبری اهوازنو بیان کرد:
ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا إلیه راجعون
 به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بار دیگر مشغول بازی با آتش هستند.
عملیات انتحاری و اقدامات تروریستی که مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) را هدف قرار داد و  شهادت  ۱۶ هم وطن روزه دار و  مجروحیت چندین هم وطن  بی گناه منجر شد ، فلذا استکبار و دول مرتجع منطقه که پیوسته حامی تروریستهای تکفیری هستند  بدانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ثابت کرده است ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون انتقام نمی گذارد
عملیات های تروریستی متوالی از سوی گروه های تکفیری کینه توز و خارج از اسلام و ملت، ضرورت ایجاد جنبش بزرگ جهانی برای ریشه کن کردن این تروریسم تکفیری را بر ما لازم می نماید.
در این جنبش نباید با نظام هایی که این تروریست ها را با فکر منحرف خود یا از لحاظ مادی و تسلیحاتی پشتیبانی می کنند، مماشات نمود، چون این کشورها کشورهای منافق، جنایتکار و نظام های قبیله ای هستند که به بهانه های فرقه ای نفرت انگیز، تروریست های تکفیری را حمایت می کنند.
ترور، خالی از دین و ضمیر انسانی و اخلاقی است و تروریست ها بی دین هستند و آنها هویت دینی، ملی و انسانی ندارند، بلکه با خدا و پیامبر او در خانه خدا می جنگند تا رهبران صهیونست و استکبار جهانی و نوکران جنایت کار آنان “وهابیت” را راضی نمایند و این گونه است که دستان خبیثشان به خون گروهی از مؤمنان  در ماه مبارک رمضان آغشته شد.
 این عملیات جنایتکارانه که هدف آن، ایجاد اختلاف و تفرقه میان پیروان اسلام  که قرن هاست با برادری و امنیت در کنار هم زندگی می کردند، را محکوم می کنیم.
 طرفهایی که در ورای این گروهکی که این اقدامات تروریستی را انجام داده است معروف و مشخص است و بر عقلا و آگاهان پوشیده نیست.
 جنایات امروز در تهران ترجمان عملی قابل پیش بینی افزایش تنش منطقه ای و بین المللی است که اخیرا در منطقه ما رخ داد.
اکنون سؤال این است که چه عواملی تروریست‌ها و حامیان غربی، عبری، عربی‌شان را به این ورطه خطرناک و ریسک سنگین عملیات ویژه در تهران کشاند. پاسخ واضح و روشن است؛ وقتی  در کشور ، جای شهید و جلاد در دهه شصت عوض می‌ کنند؛ هنگامی که برای کسب محبوبیت ، نهادهای دفاعی و امنیتی تضعیف و تخریب می‌گردند؛ بدیهی است که حسگرهای ادراکی و دستگاه محاسباتی دشمنان حاضر به پذیرش ریسک عملیات تروریستی در تهران می‌گردند.
به نظر می رسد حامیان داعش، تمایلی به درس آموزی از تجارب گذشته ندارند و بسار دیگر مشغول بازی با آتش هستند ،
روزی بعثی ها آمدند و روی دیوارهای خرمشهر نوشتند: آمده ایم بمانیم
امروز هم داعش فریاد زد ،
اما ایران حافظانی دارد که این جمله را برای بدخواهان خیالی دست نیافتنی کرده و خواهد کرد.
چه زیبا فرمودند ولی امر مسلمین جهان  حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود؛ این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، این‌ها هم در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi