نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9631 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۰:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی شهادت جمعی از هموطنان در حملات تروریستی تهران

شریعتی استاندار خوزستان در پی حملات تروریستی امروز و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان پیام تسلیت صادر کرد. متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم امروز در شرایطی  از تاریخ “جمهوری اسلامی ایران” قرار داریم که به لطف رهبری حکمیانه مقام معظم رهبری یکی از کشورهای امن منطقه پر […]

شریعتی استاندار خوزستان در پی حملات تروریستی امروز و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان پیام تسلیت صادر کرد.
متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز در شرایطی  از تاریخ “جمهوری اسلامی ایران” قرار داریم که به لطف رهبری حکمیانه مقام معظم رهبری یکی از کشورهای امن منطقه پر آشوب می باشد که این امنیت برای  برخی از کشورهای دنیا ومنطقه قابل هضم نمی باشد که متاسفانه همین  دشمنان ملت ، جنایتی را رقم زدند که هیچ گاه از ذهن و یاد این ملت فراموش نخواهد شد.ملت ایران سالهاست در برابر ظلم و ستم کشورهای مغرض که همیشه قصد ضربه زدن به نظام عزیز جمهوری اسلامی را داشتند سرسختانه ایستاده و همیشه پاسخی دندان شکن و محکم به این کوردلان داده است.
این اقتدار و صلابت مدیون “خون شهیدان” و “ایثارگران” و “مردم همیشه در صحنه ای” است که با جان و هستی خود، اقتدار و ایستادگی نظام جمهوری اسلامی را برقرار کرده اند.
حادثه تروریستی  امروز در تهران وحمله به خانه ملت وحرم مطهر حضرت امام ره نشان از عجز و ناتوانی و سستی دشمنان این مرز و بوم دارد که هنوز نمی دانند این کشور بر مبنای چه ارزشها و از خودگذشتگی هایی استوار است.
اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی و جنایتکارانه، به خانواده های “شهیدان” تسلیت عرض می نماییم و برای کلیه مجروحین این حادثه آرزوی تندرستی داریم و درود فراوان به نیروهای پرتلاش امنیتی و دلاور مردان “سپاه پاسداران انقلاب اسلامی” و “نیروی انتظامی جمهوری اسلامی” که عاشقانه دست از جان خود کشیدند وامنیت و آرامش را برای ما مهیا کردند می فرستیم.
غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان
ارسال دیدگاه

logo-samandehi