نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9568 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس کمیسیون انرژی مجلس:افزوده شدن ۱۱۰۰ میلیارد به بودجه خوزستان با افزایش سهم استان از نفت

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” فریدون حسنوند در همایش گرامیداشت سالروز اکتشاف نفت ۱۱ خردادماه در مسجدسلیمان برگزار شد، اظهار کرد: این همایش‌ها هرساله برگزار می‌شود اما مردم نگاهشان به خروجی این جلسات است و می‌خواهند بدانند محصول این جلسات چه چیزی است. وی افزود: همه ما فرزند این آب و خاکیم و به […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” فریدون حسنوند در همایش گرامیداشت سالروز اکتشاف نفت ۱۱ خردادماه در مسجدسلیمان برگزار شد، اظهار کرد: این همایش‌ها هرساله برگزار می‌شود اما مردم نگاهشان به خروجی این جلسات است و می‌خواهند بدانند محصول این جلسات چه چیزی است.

وی افزود: همه ما فرزند این آب و خاکیم و به مطالبات مردم آگاه هستیم و مشکلات را هم می‌شناسیم اما مردم فقط انتظار ندارند که مشکلاتشان بیان شود بلکه می‌خواهند بدانند چه کسانی حلال این مشکلات هستند؛مردم از ما مسئولین توقع دارند در هر مسئولیتی که هستیم از زیربار مسئولیتمان شانه خالی نکنیم.

حسنوند ادامه داد: ۱۰۹سال از حفر چاه نفت مسجدسلیمان گذشت و امروز باید تمام توان و اراده‌ خود در کل استان منشأ یک تحول برای حفر چاه‌های بزرگ باشد، چاه‌هایی که توسعه، پیشرفت، اقتصاد، اشتغال و سربلندی مردم مسجدسلیمان را رقم بزنند و برای آینده مسجدسلیمان چاه‌هایی که دفع فقر و محرومیت و بیکاری در آن‌ها متبلور می‌شود را دنبال کنیم.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با تلاش‌های اعضای کمیسیون انرژی مجلس سهم ما از ۲ درصد به ۳ درصد در نفت افزایش یافت که این مساله مبلغی معادل ۱۱۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۶ را به بودجه استان خوزستان افزوده است.

مسجدسلیمان نیازمند حمایت همگانی است

وی اظهار کرد: اعضای کیمسیون انرژی در برنامه توسعه ۵ ساله مصوب کردند که در استخدام‌ها و جذب نیروهای پیمانکاری از نیروهای بومی استفاده شود.

رئیس کیمسیون انرژی عنوان کرد: خوزستان مانند مادری است که شیره جان خود را داده است تا دیگران رشد کنند و زنده بمانند اما او باید بماند تا نام بلند ایران جاودانه باشد و امروز مسجدسلیمان هم مانند مادری است که شیره جان او ایران را آباد و اقتصاد کشور را پویا کرد و امروز این مادر رنجور و نحیف نیازمند حمایت همه ما است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi