نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9559 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقش مغفول “۵ نفری ها” در پس از برجام…؟! آیا سیاسی بودن و حامی دولت بودن مقطعی و فقط به وقت پیروزی است؟!

در حالی عده ای موسوم به “۵نفری ها”خود را حامی دولت در نفت می دانند که نقش آنها در چالش های بحران خیز دولت در ۴سال اخیر و(در سال های گذشته…که البته چون تا قبل از سال٩٢ آقایان اصلاح طلب نبودند! تاریخ قبل از آن را بر آنها حرجی نیست!)همواره مغفول مانده است بعد از […]

در حالی عده ای موسوم به “۵نفری ها”خود را حامی دولت در نفت می دانند که نقش آنها در چالش های بحران خیز دولت در ۴سال اخیر و(در سال های گذشته…که البته چون تا قبل از سال٩٢ آقایان اصلاح طلب نبودند! تاریخ قبل از آن را بر آنها حرجی نیست!)همواره مغفول مانده است
بعد از اینکه دولت روحانی برنده ی انتخابات ٩٢ شد “۵نفری ها” که مثل همین دوره(که حتی نتوانستند ٢٠ نفر را حداقل برای گرفتن یک عکس!در ستاد خود ساماندهی کنند!) به سروصدا و قیل و قال درون سازمانی و رسانه ای پرداختند و در فقدان تحلیل گران و بازیگران سیاسی یکی بعد از دیگری پست های بالا را قبضه کردند
دولت روحانی اما بسرعت در زمینه ی خارجی موانع را مرتفع می کرد و بخصوص در دوران پس از برجام در داخل کشور نیاز به حمایت قلطع طرفداران و حامیان دولت داشت
اما در جنوب هیچ خبری از”۵نفری ها” نبود
ما بارها در همین رسانه فریاد وااسفا زدیم! که حامیان خیالی دولت پس کجایید؟!
تا دولتی که شما را به رویاهایتان رساند را به بیانیه ای مهمان کنید!
اما زهی خیال باطل!
آقایان به غار امن خود خزیده بودند و لام تا کام خطر نمی کردند..!
یک سوال از مخاطبان فهیم و با دانش اهواز نو؟
آیا بیژن عالیپور که با تلاش شبانه روزی و مدیریت خاص خود توانست تولید را به حدود ٣میلیون بشکه برساند؟بیشتر حامی و مددکار دولت است؟
یا”۵نفری” که فقط بلدند بعد از مطمئن شدن از پیروزی ها…از پشت خاکریزهای امن خود بیرون آمده و دایره و دنبک به دست گرفته و پشت تریبون رفته و لاف فعالیت و تلاش بزنند؟!
آیا فرماندهان بسیج مناطق نفتخیز سرهنگ عباس ممبینی؛دکتر عباس ایاران و مسئول بسیج مهندسین خوزستان مهندس مراد کمالی که با بصیرت کامل و درک موقعیت حساس مملکت به اداره ی فضای حساس آن زمان و ایجاد آرامش بین بسیجیان پرداخته و فضا را در نفت جنوب برای فعالیت های دولت تدبیر مهیا ساختند نقش پررنگ تری در کمک به دولت تدبیر اجرا نمودند؟! یا”۵نفری ها”؟؟
آیا اگر همراهی این افراد در راهبری و روشنگری جوانان و بسیجیان بیشمار برای تبیین اثرات مثبت برجام نبود؟ دولت تدبیر در زمینه ی صادرات و اجرای برجام در نفت تا بدین اندازه موفق عمل می نمود؟!
شما مخاطبان عزیز قضاوت نمایید؟
اینکه وزارت نفت و وزیر محترم نفت در مدت۴سال گذشته در جنوب در فضایی آرام و کاملا دوستانه اینگونه موفق عمل کرده است؟
مرهون زحمات کدام دسته از نفتی هاست؟
مردانی که نام بردیم؟
یا “۵نفری ها”؟!
اینکه امروز عده ای به خط کشی با تم اختلافات شخصی در نفت جنوب می پردازند…تا از خوان گسترده ی پیروزی دولت تدبیر برای خود کلاهی بدوزند ما را بر آن می دارد تا بجهت تبیین و تنویر افکار عمومی…مجددا از “۵نفری ها” بخواهیم که یک تصویر “از ستاد خود که ٢٠نفر جمعا در آن حضور داشته است” به نمایش بگذارند…؟!
ما دفعات قبل از “۵نفری ها” خواسته بودیم که به ترتیب تصاویری با ١٠٠ نفر..؟!٧٠ نفر…؟!۵٠نفر…؟! به نمایش بگذارند
که آقایان اینچنین تصاویری نداشتند؟!
حال که ناتوانی آنهادر تاثیرگذاری و جذب نفتی ها به تنها ستادشان به خود آنها ثابت شده است..!
به آنها تخفیف ویژه داده و اعلام می داریم تصویری تنها با ٢٠ نفر به نمایش بگذارند…؟!
ای کاش اینبار مارا سربلند نموده و تصویری با٢٠نفر در ستاد داشته باشند تا بشود برای”۵نفری ها” نیز نقشی هرچند حداقلی در انتخابات قائل گردید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi