نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9542 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۹:۴۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجدید میثاق کارکنان مناطق نفتخیز جنوب با امام در جوار شهدای گمنام

مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالروز ارتحال امام (ره) با عنوان میثاق با ولایت درشهرک نفت اهواز برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب،مدیران و جمع کثیری از کارکنان و خانواده های شاغل در صنعت نفت برگزار شد، حجه الاسلام والمسلمین حاجتی امام جمعه […]

مراسم گرامیداشت بیست و هشتمین سالروز ارتحال امام (ره) با عنوان میثاق با ولایت درشهرک نفت اهواز برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب،مدیران و جمع کثیری از کارکنان و خانواده های شاغل در صنعت نفت برگزار شد، حجه الاسلام والمسلمین حاجتی امام جمعه موقت اهواز به ایراد سخنرانی پرداخت.
مولف کتاب “عصر امام خمینی” با اشاره به عزت،استقلال و امنیت بی نظیر به عنوان سه مولفه مهم و دستاورد نهضت امام (ره) یادآور شد، اگر امروز کشور ما امن ترین نقطه دنیاست، از برکت وجود امام و خون های به خاک ریخته شهدایی است که ما هم اینک در سایه دوتن از آنان قرار داریم.
حجه الاسلام والمسلمین حاجتی توضیح داد: از زمان شروع نهضت امام خمینی در خرداد ۴۲  افزون بر نیم قرن می گذرد، در این مدت نام امام خمینی به عنوان موضوع اصلی مباحث روز دنیا مطرح بوده و روز به روز بر اهمیت آن افزوده شده است.
امام جمعه موقت اهواز یادآور شد: افتخاری بالاتر از این برای کشور ما متصور نیست که از کشمیر و دامنه های هیمالیا تا قلب اروپا، امام به عنوان مهمترین شخصیت و موضوع قابل بحث در جهان است.
حجه الاسلام حاجتی با اشاره به وضعیت امروز جهان اسلام، ناامنی و آشفتگی اوضاع این کشورها را ناشی از حضور آمریکایی ها در منطقه دانست و تصریح کرد: امروز در کشور ما نه یک پایگاه،نه یک نظامی،و  نه حتی یک شبه نظامی آمریکایی حضور ندارد و امنیت فراگیر است.
وی با اشاره به اینکه هرکجا آمریکایی ها پایگاه و حضور دارند،همانجا ناامن ترین جای دنیا و مرکز ترور و ناامنی است،گفت: وضعیت اسفبار این روزهای افغانستان و فجایع پی در پی در حالی است که این کشور بزرگترین پایگاه آمریکایی ها در جهان به شمار می آید.

قابل ذکر است مراسم سالروز ارتحال امام خمینی ره با همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت جنوب برگزار شد.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi