- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

مدعیان عدالت و راستی در نفت…در حیاط خلوت خود چه میکنند؟!

پایگاه خبری اهواز نو…

ای کاش چوپان زاده ای بودم! که تنها غم بز و میش خود می خوردم ! وقتی کارگران نفت جلو فرزندانشان شرمنده می شوند! وقتی آه جگرسوز مادری را که چند فرزند تحصیلکرده ی بیکار و بی سرانجام در خانه دارد را می بینم…؟! ننگم باد اگر ذره ای از رسالتی که برای مبارزه با فساد و تباهی دارم گامی به عقب بنهم…!

بابک طهماسبی/روزنامه نگار و کنش گر اجتماعی

در نفت اداره ای به نام(ب /س) یا کاملتر بگویم(ب/س/م/الف)

وجود دارد که حیاط خلوت و درگاه ورودی فرزندان مدیران به نفت می باشد ده ها فرزند از مدیران در سال های قبل از ورودی این اداره به نفت وارد شده اند

در این میان رییس اداره ی فوق که باجناق یکی دیگر از مدیران عامل شرکت های فرعی می باشد(جدیدا و تا اطلاع ثانوی…. باجناق هم جز فامیل محسوب می گردد)که او را به اسم مستعار جناب “شعبانعلی پور!!!” (العاقل الاشاره..)می نامم چه توضیحی دارد در خصوص این حجم بالای استخدام فرزندان مدیران؟!!!

جناب آ میز شعبانعلی پروژه های صوری بسیاری نیز در دست دارد مانند امکان سنجی و ممیزی و…که از طریق واگذاری این پروژه ها افراد مورد نظر و غلامان درگاه خود را شارژ مالی می کند!

اما حال بشنویم از جناب مدیر کوتوله ای که پشت تریبون رفته و خود را عدالت محور(با اعراب فتحه بر روی عین!) و حامی محرومین و…معرفی می کند…؟!

دختر -پسر و حتی داماد خود را با کدام سهم الارث به نفت آورده ای؟!!؟

این مرام اصلاح طلبی ست؟!!این مسلک تدبیر و ایجاد امید در دل قشر کارگر زحمتکش در نفت است؟!

جناب مدیر رشید و برافراشته! آیا انتقال نیروی قرارداد موقت به تهران قانونی ست؟!!!که فرزندت را هم به مرکز منتقل کرده ای؟!!

خیلی دوست دارم نامت و مدارک تحلفات بی شمارت در گذراندن تمامی دوره های علمی!!!برای خودت در نفت و استخدام تمام ایل و تبارت را آشکارا فریاد بزنم اما تا تکمیل مراحلی که در حال انجام است ناگزیر به حروف الفبا بازی (ب/س!!!) شده ام هرچند دون شأن خود می دانم اینگونه روش ها را که جز استقرار فساد و ریشه دار کردن آن سودی ندارد اما مخاطبان عزیز اهواز نو و بخصوص خانواده های محروم و شریف نفت بدانند که بزودی با افشای بسیاری مسائل…مرهمی بر دل های غمگین و مظلوم آنها خواهیم گذاشت…