نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9372 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۰:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری با شکوه گردهمایی رزمندگان عملیات بیت المقدس در مناطق نفتخیزجنوب

  همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گردهمایی باشکوه رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت المقدس در سالن اجتماعات شهرک امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”در این گردهمایی که توسط حوزه مقاومت بسیج شهید تنگویان برگزارشد، سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان طی سخنانی اظهار […]

 

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گردهمایی باشکوه رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت المقدس در سالن اجتماعات شهرک امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”در این گردهمایی که توسط حوزه مقاومت بسیج شهید تنگویان برگزارشد، سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان طی سخنانی اظهار داشت: وحدت در بین نیروهای مسلح ،ریسک پذیری رزمندگان، اتحاد مردم و توکل رزمندگان به خداوند متعال، رمز پیروزی در فتح خرمشهر بود.

وی افزود: همه ما باید از شهدا درس وفاداری و عشق به مملکت را فرا بگیریم و در راستای صیانت ، پاسداری و پایداری کشورمان در برابر بیگانگان بایستیم.

سرهنگ پاسدار عباس ممبینی فرمانده حوزه مقاومت بسج شهید #تندگویان نیز در خصوص برگزاری این گردهمایی اظهار داشت: همه ساله و به منظور پاسداشت یاد و خاطره رشادت های رزمندگان در حماسه آزادسازی خرمشهر، این گردهمایی از سوی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار می شود.

وی افزود: با برگزاری این گونه مراسم ها در صدد هستیم تا مجاهدت و جانفشانی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را به نسل جدید انقلاب، انتقال دهیم.

همچنین در پایان این مراسم از ۲۰ نفر از رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت المقدس و سه نفر از رزمندگان مدافع حرم با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi