نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9357 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام استاندار خوزستان به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت دزفول

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی طی پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و همچنین در پیامی جداگانه به مناسبت سالروز چهارم خرداد روز مقاومت دزفول یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان و مردم مقاوم دزفول را گرامی داشت. متن پیام استاندار خوزستان […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر غلامرضا شریعتی طی پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و همچنین در پیامی جداگانه به مناسبت سالروز چهارم خرداد روز مقاومت دزفول یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان و مردم مقاوم دزفول را گرامی داشت.

متن پیام استاندار خوزستان به مناسبت سوم خرداد به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت سرافراز و آگاه ایران اسلامی در طول تاریخ خود هیچ گاه ذلت و تجاوز را نپذیرفته و همواره منادی صلح، ثبات ، آرامش و دوستی بوده است ولی هر گاه مورد تهاجم یا تعدی بیگانه قرار گرفته با پاسخ کوبنده و دندان شکن آنها را غافلگیر نموده است.

حماسه ی بی بدیل و سرشار از عطر جاودانگی سوم خرداد که تجلی آرمان خواهی و دفاع از ارزشهای متعالی و مقدس این زاد بوم کهن است را گرامی میداریم و یاد مردان میدان های نور و نبرد در عملیات بیت المقدس که منجر به آزاد سازی خرمشهر عزیز و قهرمان شد را به نیکی و شایستگی به ارادت برمی آئیم چرا که انسان خردمند ایرانی در پاسداری از حریم شکوهمند وطن تا پای جان می ایستد و ایثار و استقامت را معنایی دگر می بخشد. سوم خرداد به ایران جانی دوباره داد و شکوه و تجلی فداکاری و مقاومت را در پرتو کلام شور آفرین و حکیمانه ی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و میدان داری رزمندگان جان بر کف، صورت و سیرتی دگر داد.

اینجانب ضمن تبریک حماسه به یاد ماندنی فتح خرمشهر به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) مقام معظم رهبری(مدظله العالی)خانواده های معظم شهداء ، ایثارگران و ملت غیور ایران از خداوند متعال برای همه خدمتگزاران نظام اسلامی در راستای تحقق اهداف عالیه اسلام توفیق و سربلندی مسئلت دارم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان
متن پیام استاندار خوزستان به مناسبت چهارم خرداد به این شرح است:

 

بسم الرحمن الرحیم

چهارم خرداد، گرامیداشت جان های جاودان و فواره های تابناک خون هایی ست که عزت و سرافرازی و مقاومت را بهمراه آورد. مقاومت بی بدیل مردم عزتمند و غیور دزفول در این روز که از زمین و آسمان شعله می بارید و جوی خون جاری می شد تصاویری حزن انگیز و در عین حال شکوهمند می آفرید که اگر این صبر و مقاومت از جان ناگهان آن غیور مردان و شیرزنان برنمی خواست مقاومت و ایثار معنا نمی یافت.

یاد و خاطره ی همه ی کسانی که در هراس بمب و آتش و خون راه سپید رهایی را در مقاومت و فداکاری دیدند گرامی می دارم و عزت و سربلندی اکنون این دیار و اقلیم تاریخ ساز و فرهنگ پرور را مرهون آن همه ایثار و جانبازی می دانم.

درود بیکران بر همه ی کسانی که جان نازنین را بر بالهای سپید مرگ برای سرافرازی ایران اسلامی عزیز به ودیعت نهادند.

 

غلامرضا شریعتی

 

استاندار خوزستان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi