نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9302 تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به قلم منصور محرابی : رایم را پس می گیرم فرماندار محترم تهدید نکنید……نامه ی سرگشاده یک روزنامه نگار به استاندار خوزستان

من رایم را پس می گیرم فرماندار محترم تهدید نکنید! نامه ی سرگشاده به استاندار خوزستان منصور محرابی فرد – روزنامه نگار یک روز کامل از انتخابات شورای شهر اهواز گذشته است. انتخاباتی که همراه با انتخابات ریاست جمهوری بود و آن قسمت اعلام شد لیکن این قسمتش هنوز مانده است، بلاتکلیف، نشمرده و غیر […]

من رایم را پس می گیرم فرماندار محترم تهدید نکنید!
نامه ی سرگشاده به استاندار خوزستان
منصور محرابی فرد – روزنامه نگار
یک روز کامل از انتخابات شورای شهر اهواز گذشته است. انتخاباتی که همراه با انتخابات ریاست جمهوری بود و آن قسمت اعلام شد لیکن این قسمتش هنوز مانده است، بلاتکلیف، نشمرده و غیر واضح.
باید اعلام کرد به استاندار محترم خوزستان، و سرپرست فرمانداری اهواز که وضعیت پیش آمده قابل توجیه نیست. اینکه ۴۸ ساعت پس از انتخابات هنوز هیج آمار رسمی بیرون نیامده بجز یک سری اسامی که بعید است هیچ کدام صحن علنی شورا در مخیله شان نگجیده باشد و این اسامی را کسانی که بیرون می دهند مدعی هستند که از منابع مشخص و معتبر گرفته اند.
باید از همه مسئولین خوزستان پرسید آیا شهر اهواز به عنوان مرکز خوزستان، حق و حقوق و توان یک رای گیری واقعی را ندارد؟ آیا وضعیت پیش آمده صرفا به علت عدم شمارش است یا مسایل سیاسی شما و انحصار طلبی ها پشت آن نهفته است؟
انتخابات به عنوان رکنی از دموکراسی و مشارکت مردمی است، خون در ازای آن داده شده است، نه یک بار بلکه در طول هزاران سال بارها و بارها، دریغ است که در آرای مردم دست های آلوده سیاسی وارد شود.
جناب آقای فرماندار محترم شهرستان اهواز؛ آیا واقعاً اهواز کلانشهر !!! بود که این اینچنین شمارش آرا طولانی شده است؟ همه ابزارها دست شماست، مدارک هم دست شماست، از تهدیدهای پوپولیستی و عوامانه خودداری کنید. شما هنوز آرا را نداده اید. رفتار و طولانی شدن شمارش خود شک برانگیز است تهران تمام شد اما اهواز همچنان باقی است.
اطمینان به سختی به دست می آید، هرگز دیگر نمی توانم گمان کنم آرای بیرون داده شده آرای واقعی مردم است، شانتاژهای خبری شما هم اثری نمی کند. هر کدامتان اگر گمان می کنید اندکی در وجودتان اصلاح طلبی هست، بی گمان فریبی بزرگ به خود داده اید.
شگفت است اینچنین مردم را به پای صندوق های رای برده اید اما عنان سرنوشت آنان را به مناقصه و مزایده نهاده اید. نمایندگان مجلس خود در کار خدمت به شهرهای خود مانده اند، به چه رو آنان را وارد دسته بندی های شورای شهر می کنید؟
جناب آقای استاندار محترم خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی، اگر فرماندار اهواز توان جمع کردن عادلانه آرای مردم را ندارد لطفا آنان را پس بدهید ما شورایی شبیه شورای چهارم با تقسیم بندی های مهندسی و معیارهای قومیتی نمی خواهیم.
پروای بیش از این گفتنم نیست، که در این مُلک، بی پروایان سنگ زیرین آسیابند، و سازشکاران شاهان بی نام و نشان و بی تاج و تخت مجلس نشین.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi