نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9292 تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد

  حجت السلام ناطق نوری به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” چندی پیش حجت السلام ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری از سمت خود استعفا دادند. پس از انتشار این استعفا و تایید این خبر توسط دفتر حجت السلام و المسلمین ناطق نوری،قرار شددر آینده […]

 

حجت السلام ناطق نوری به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” چندی پیش حجت السلام ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری از سمت خود استعفا دادند.

پس از انتشار این استعفا و تایید این خبر توسط دفتر حجت السلام و المسلمین ناطق نوری،قرار شددر آینده نزدیک مسئولیت جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام بپذیرند.

دلیل استعفای حجت السلام علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی ویژه نهاد رهبری پذیرش مسئولیت جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظام است. رهبر معظم انقلاب اسلامی اعتماد ویژه ایی به ایشان دارند.

“حجت الاسلام ناطق نوری” همواره از دغدغه مندان نظام بوده و در جهت توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری و منافع ملی قدم گذارده و هرگز راهی را در پیش نگرفته است که موجب بهره برداری دشمنان نظام شود.”

حکم انتصاب حجت السلام ناطق نوری به عنوان ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ازسوی دفتر رهبری صادر گردید.

” حجت السلام و المسلمین ناطق نوری یکی ازافراد مورد تایید و اعتماد رهبر معظم انقلاب و بهترین گزینه برای ریاست مجمع تشخیص به شمار می رود وتوانایی های زیادی برای اداره این نهاد مهم را خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi