نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9219 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر بهداشت از فعالیت های وزارت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی قدردانی کرد

  دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فعالیت های وزارت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی و احداث بیمارستان ها قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” وی روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در آیین افتتاح بیمارستان ۹۶ تختخوابی گچساران با تشکر از دست اندرکاران ساخت این […]

 


دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فعالیت های وزارت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی و احداث بیمارستان ها قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” وی روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در آیین افتتاح بیمارستان ۹۶ تختخوابی گچساران با تشکر از دست اندرکاران ساخت این بیمارستان،
گزارشی از اجرای طرح تحول سلامت در کشور ارائه داد.

در این آیین سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و  باشت در مجلس شورای اسلامی و دکتر ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویر احمد نیز از وزارت نفت، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برای اجرا، تکمیل و تجهیز این بیمارستان تشکر کردند.

هوشنگ صیدالی مدیرعامل  شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نیز  گزارشی از روند اجرای ساخت این بیمارستان ارائه داد و اظهار داشت: این پروژه در سال ۱۳۸۶ کلنگ زنی شد که تا سال ۹۲ ، بیست درصد پیشرفت داشت و در چهار سال اخیر ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی هزینه احداث این بیمارستان را ۴۳۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در این پروژه از بهترین تجهیزات ممکن استفاده شده است.

مهندس صیدالی با اشاره به اهتمام وزارت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی خاطرنشان کرد: افتتاح این پروژه موجب سربلندی مجموعه نفت در جمع مردم شهرستان گچساران شده است.

وی افزود:  بیمارستان ۹۶ تختخوابی بی بی حکیمه دارای ۱۱ هزار متر مربع زیر بناست و مشتمل بر ۵ بخش اصلی شامل کلینیک های تخصصی،‌ بخشهای بستری،‌ اورژانس و آزمایشگاه، خدماتی و اداری است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi