نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9190 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجمع لیدرهای حامی روحانی در خوزستان با حضور دکتر همایون یوسفی و میزبانی بابک طهماسبی

عصر امروز دکتر همایون یوسفی نماینده محترم اهواز در تجمع حامیان دکتر حسن روحانی در خوزستان به میزبانی بابک طهماسبی فعال سیاسی اصلاح طلب شرکت کرد و ضمن تشکر از حامیان دکتر روحانی حمایت قاطع خود را از انتخاب حسن روحانی اعلام کرد. وی ضمن تشکر از نسل جوان و پویای حامی روحانی گفت: این […]

عصر امروز دکتر همایون یوسفی نماینده محترم اهواز در تجمع حامیان دکتر حسن روحانی در خوزستان به میزبانی بابک طهماسبی فعال سیاسی اصلاح طلب شرکت کرد و ضمن تشکر از حامیان دکتر روحانی حمایت قاطع خود را از انتخاب حسن روحانی اعلام کرد.
وی ضمن تشکر از نسل جوان و پویای حامی روحانی گفت: این انتخابات یکی از بزنگاه های تاریخ معاصر کشور است و برای حیات سیاسی و اجتماعی رو به رشد ایران بسیار مهم است.
وی با توجه به اینکه باید در انتخاب خود مسیر درست را انتخاب کنیم اعلام کرد اگر مسیر درست را برویم می توانیم بستر خوبی برای نسل آینده خود تضمین کنیم.
وی از همه واجدین شرایط رای دادن خواست که در این انتخاب باید عقل گرا و عملگرا و به دور از احساسات و سمت و سو نگری حرکت کنند و سعی کنند به کسی رای بدهند که واجد بهترین شرایط باشد.
یوسفی با توجه به اینکه خوزستان مرکز صنعت و برق و آب و بخصوص نفت می باشد و در معرض هجوم استعمارگران است، اظهار کرد: این دوره حساس بیش از هر استانی در خوزستان حساس تر و مهم تر خواهد بود.

یوسفی نماینده اهواز با اظهار تاسف از شیوه انحرافی عده ای که سعی دارند با ایجاد تنش هایی از قبل ریزگردها و انتقال آب کارون این مشکل را به گردن دولت روحانی بیندازند گفت: این در حالی است که مسئله ریزگردها مسئله ای است که سال ها گریبان جنوب غربی کشور را گرفته است و همچنین آب کارون که در دولت های گذشته صورت گرفته است.
وی اطمینان داد: دولت روحانی بیشتر از هر دولتی روی این مسئله هزینه فکر و معنوی و مالی کرده و در آینده نتایج خوبی حاصل خواهد شد.
وی همچنین اظهار داشت: در دولت روحانی و با تاکید شخص رییس جمهوری بودجه خوبی به امر فاضلاب شهری و نیز به وضعیت آب و برق داده شده است که در آینده دولت روحانی ادامه خواهد یافت.
نماینده فهمیم مردم اهواز در مجلس به همگان در خوزستان تاکید کرد که از هیاهو و ساختار شکنی در انتخابات بشدت پرهیز کنیم زیرا همه ما در یک کشور اسلامی هستیم و همه سربازان این نظام هستیم و هیچ کدام از حاضران در انتخابات بیگانه نیستند.
وی از صاحبان فکر و اندیشه و اصحاب مطبوعات تشکر کرد و نیز اعلام کرد سعی کنیم شورای خوبی را انتخاب کنیم تا بتوانند در طول ۴ سال آینده شهر را تغییر دهند.
در پایان جلسه یکی از بانوان حاضر از دکتر یوسفی خواست موضوع زنان بد سرپرست را در مجلس مطرح کند زیرا زنان فاقد توانایی استقلال هستند و بچه های این گونه بد سرپرستان در محیطی اسفبار رشد می کنند که دکتر یوسفی قول داد این مسئله را پیگیری نماید.
در پایان حاضران در جلسه هم قسم شدند که با حضور پرشمار پای صندوق های رای رییس جمهور روحانی را با تمام وجود یاری نمایند

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi