نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9145 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست خبری دکتر محمدعلی وکیلی سخنگوی ستاد دکتر روحانی

🔹 هر اقدامی که مردم را در مقابل هم قرار دهد، یا به اقوام و خرده فرهنگها توهین کند محکوم است. 🔹 ما با آقای قالیباف و آقای رئیسی به عنوان شخص روبرو نیستیم. بلکه آنها را نماینده یک جریان می دانیم که مانند جریان آقای احمدی نژاد است و با همان گفتمان آمده اند. […]

🔹 هر اقدامی که مردم را در مقابل هم قرار دهد، یا به اقوام و خرده فرهنگها توهین کند محکوم است.

🔹 ما با آقای قالیباف و آقای رئیسی به عنوان شخص روبرو نیستیم. بلکه آنها را نماینده یک جریان می دانیم که مانند جریان آقای احمدی نژاد است و با همان گفتمان آمده اند.

🔹 فرصت مناظره ها مناسب بود تا آقای رئیسی و آقای قالیباف برنامه های خود را ارائه کنند. اما دیروز هم تناقضات وعده های آنها مشخص شد و بازهم ادعاهایی کردند که در نهایت اعتراض یار هم تیمی آنها یعنی آقای میرسلیم را به همراه داشت و پرسیدند که منابع این وعده هایی که می دهید را از کجا تامین می کنید؟

🔹پیشنهاد دو به دوی مناظره آقای روحانی با تک تک کاندیداها همچنان به قوت خود باقی است و غیر از ایشان، نمایندگان ستادهای آقای روحانی هم آماده مناظره با نمایندگان دیگر رقبا هستند.

🔹آنچه همیشه مطالبه جامعه بود، مالیات دادن خصولتی هایی بود که دولت به آنها دسترسی ندارد و همچنین مالیات نهادهایی مانند آستان قدس بود. اینکه ما خودمان مالیات را محاسبه می کنیم و درهرجا خودمان تشخیص بدهیم هزینه می کنیم، اگر مبنا قرار گیرد که دیگران هم می توانند این حرف را بزنند و اداره مملکت ناممکن می شود. نگاه برخی آقایان به مالیات مثل خمس و زکات است که برخی ها از مراجعشان برای هزینه کرد آن اجازه می گیرند. اما اگر با مالیات اینگونه رفتار شود کشور دچار هرج و مرج و اداره آن دچار اخلال می شود.

🔹آقای رئیسی دیروز در چند نوبت اذعان کردند که آنچه را ایشان ادعا می کند، دولت آقای روحانی دارد انجام می دهد. تنها حرفشان این بود که چرا زودتر این اتفاقات نیفتاد و پاسخ هم این بود که منابع لازم برای این کارها وجود نداشت و همانگونه که پیش بینی می شد، نخستین اثرات برجام از نیمه دوم سال ۹۵ حاصل شد و دولت هم با طی کردن مراحل قانونی برای اجرای این طرح ها از امسال که منابع وجود دارد، اقدام به تامین این خدمات کرده است.

🔹این ظلم است که دولتی همه هزینه های برجام را بپردازد و در زمان میوه چینی آن کار را به دولتب دیگر بسپاریم.

🔹 رفتگران شریف ما که از شریف ترین اقشار جامعه هستند می توانند قضاوت کنند که آیا واقعا املاک نجومی با میانگین ده میلیارد تومان قیمت، همانطور که آقای قالیباف می گوید به این عزیزان داده شده است یا خیر.

🔹مردم ما دیدند که همه حرفهایی که زده می شد در نهایت سندش دو برگ کاغذ بود مربوط به تنها زمینی که به آقای روحانی فروخته شده آن هم در سال ۶۷ ، اما آقای قالیباف درباره مسائل طرقبه و موسسه پدیده که باید درباره آن پاسخگو باشند، صحبت نکردند.

🔹آقای قالیباف و آقای رئیسی دیروز بارها از وظیفه دولت برای پیشگیری سخن گفتند درحالیکه براساس قانون، پیشگیری از جرم، وظیفه قوه قضاییه است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi