نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9052 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه نفت

  رئیس و برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، امروز (سه‌شنبه، ١٩ اردیبهشت‌ماه) از بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، فریدون حسن وند، رئیس، حسین امیری خامکانی، نایب رئیس و برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای، امروز با حضور در بیست و […]

 

  • رئیس و برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، امروز (سه‌شنبه، ١٩ اردیبهشت‌ماه) از بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، فریدون حسن وند، رئیس، حسین امیری خامکانی، نایب رئیس و برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای، امروز با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از سالن‌ها و غرفه‌های مستقر در این نمایشگاه بازدید کردند.

    اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در حین بازدید از این نمایشگاه فعالیت‌های وزارت نفت بویژه در دوره پسابرجام را ارزنده و مثبت ارزیابی کرده و از مسئولان این وزارتخانه تقدیر و تشکر کردند.

    اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی را در این بازدید شجاع الدین بازرگانی، معاون امور حقوقی و مجلس وزارت نفت همراهی کرد.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi