نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9046 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سال ٩۵ در مقایسه با ٢٠ سال پیش ….. حداقل اضافه شایستگی پرداختی به کارکنان نفت رکورد زد

  حداقل اضافه شایستگی کارکنان وزارت نفت بر اساس آیین نامه نظام اداری و استخدامی صنعت نفت در سال گذشته، هشت درصد بوده است که این رقم بیشتر از حداکثر متوسط ارزیابی سالانه اضافه شایستگی بوده است که در سال‌های ١٣٧٣ تا ١٣٩٣ به کارکنان این وزارتخانه اختصاص داده شده است. به گزارش پایگاه خبری […]

 

  • حداقل اضافه شایستگی کارکنان وزارت نفت بر اساس آیین نامه نظام اداری و استخدامی صنعت نفت در سال گذشته، هشت درصد بوده است که این رقم بیشتر از حداکثر متوسط ارزیابی سالانه اضافه شایستگی بوده است که در سال‌های ١٣٧٣ تا ١٣٩٣ به کارکنان این وزارتخانه اختصاص داده شده است.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو “، محسن دلاویز، مشاور منابع انسانی وزیر نفت امروز (١٩ اردیبهشت ماه) در حاشیه آخرین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت در یک نشست خبری با اعلام این مطلب گفت: خیلی ها تلاش دارند حوزه منابع انسانی را نقظه ضعف وزارت نفت قلمداد کنند. من از منتقدان تشکر می کنم؛ اما انصاف در انتقاد را از یاد نبریم.

    وی به آیین نامه نظام اداری و استخدامی صنعت نفت اشاره کرد و گفت: این آیین نامه که باید در سال ٩١ تهیه و ابلاغ می شد، با تلاش های این دولت و پیگیری‌های شخص وزیر نفت ابلاغ شد. اگر باور به اجرایی شدن این نظام نامه نبود، قاعدتا پیگیری نیز صورت نمی گرفت.

    دلاویز خاطرنشان کرد: حداقل افزایش حقوق منتج از نظام ارزیابی عملکردی که با توجه به این آیین نامه ابلاغی درنظر گرفته شده است، هشت درصد و سقف آن ٢٠ درصد است و همین هشت درصد به عنوان حداقل، بزرگتر از حداکثر متوسط ارزیابی سالانه ای بوده که طی ٢٠ سال قبل از ان در صنعت نفت پرداخت شده است.

    به گفته وی، از سال ١٣٧٣ تا ١٣٩٣حداکثر متوسط اضافات شایستگی کارکنان وزارت نفت ٧,٠٨ درصد بوده است اما حداقل در نظر گرفته شده در آیین نامه کنونی که سال گذشته اجرایی شد، هشت درصد بوده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi