نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9016 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برجام بهره‌وری را در صنعت نفت ایران افزایش داد

  مدیرعامل یک شرکت داخلی صنعت نفت گفت: صنعت نفت ما در سال‌های گذشته فرسوده بود و برای افزایش بهره‌وری در آن به تجهیزات جدید نیاز داشتیم، اما برجام بهره‌وری را در صنعت نفت ایران افزایش داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عبدالرسول میرزایی، مدیرعامل این شرکت ایرانی در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی […]

 

 • مدیرعامل یک شرکت داخلی صنعت نفت گفت: صنعت نفت ما در سال‌های گذشته فرسوده بود و برای افزایش بهره‌وری در آن به تجهیزات جدید نیاز داشتیم، اما برجام بهره‌وری را در صنعت نفت ایران افزایش داد.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عبدالرسول میرزایی، مدیرعامل این شرکت ایرانی در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با بیان این‌که برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تلاش کرد، گفت: پالایشگاه‌ها باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی سهمیه خوراک واحدهای تولیدی را تحویل دهند تا این صنعت بیش از پیش فعال‌تر شود.

  وی با اشاره به برجام و تغییر فضای حاکم بر بازار فعالیت آن‌ها افزود: صنعت نفت ما در سال‌های گذشته فرسوده بود و برای افزایش بهره‌وری در آن نیاز به استفاده از تجهیزات جدید بود، بنابراین پس از بین رفتن تحریم‌ها اقدام به واردات چهار نوع فناوری برتر کردیم که قادر است بهره‌وری را تا ٣٠٠ درصد افزایش دهد.

  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز شنبه با حضور بیش از چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع آغاز به‎کار کرد.

  بر پایه این گزارش، با توجه به این‎که بسیاری از شرکت‎ها نماینده یک هلدینگ و یا مجموعه‎ای مشتمل بر چند شرکت هستند، در این نمایشگاه، هزار و ١۶ غرفه داخلی به نمایندگی از حدود ٢ هزار و ۵٠٠ شرکت و ٨١١ غرفه خارجی به نمایندگی از حدود هزار و ۵٠٠ شرکت از ٣٧ کشور دنیا شرکت کرده‌اند.

  کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، روسیه، ژاپن، هلند، اتریش، کره جنوبی و استرالیا به صورت پاویون در نمایشگاه شرکت می‎کنند و شرکت‎های معتبر فعال در صنعت نفت در قالب غرفه‎ یا با اعزام تیم کارشناسی خود، در این نمایشگاه حاضر می‎شوند.

  در بخش خارجی، شرکت‎های آلمانی با در اختیار گرفتن سه هزار متر مربع، بیشترین فضا و چینی‎ها بیشترین تعداد شرکت‎های حاضر را به خود اختصاص داده‎اند.

  نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ وسعت و تعداد شرکت‎کنندگان، نخستین نمایشگاه در سطح خاورمیانه و پنجمین نمایشگاه در سطح دنیا به شمار می‎آید؛ از لحاظ تعداد شرکت‎های خارجی حاضر در نمایشگاه بیست و دوم پس از چین، ایتالیا، هلند، فرانسه و انگلیس در رتبه‎های بعدی قرار دارند.

  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح روز شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و عصر امروز (سه‎شنبه، ١٩ اردیبهشت‎ماه) به کار خود پایان می دهد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi