نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 9003 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ناشنیده‎ها از مهندس زنگنه…. انتظار نداشتم تیر خودی‌ها از خارجی‌ها بیشتر باشد

  بیژن زنگنه می‌گوید، زمانی که می خواستم وزیر شوم، فکر می کردم داریم وارد میدان مینی می شویم که خارجی ها آن را گذاشته اند و باید آن را پاکسازی کنیم؛ ولی انتظار نداشتم تعداد تیرهایی که از تک تیراندازهای خودی به سمتم بیاید از تعداد مین هایی که در زمین کاشته شده است […]

 

  • بیژن زنگنه می‌گوید، زمانی که می خواستم وزیر شوم، فکر می کردم داریم وارد میدان مینی می شویم که خارجی ها آن را گذاشته اند و باید آن را پاکسازی کنیم؛ ولی انتظار نداشتم تعداد تیرهایی که از تک تیراندازهای خودی به سمتم بیاید از تعداد مین هایی که در زمین کاشته شده است بیشتر باشد.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت در پیامی تصویری که پایگاه اطلاع رسانی دولت منتشر کرده، گفت: زمانی که می‌خواستم وزیر شوم در مجلس و زمان رای گیری گفتم می‌دانم اگر به من رای بدهید مرا به هتل پنج ستاره یا مسافرخانه شمس العماره نمی‌فرستید، ما یک ویرانه تحویل گرفتیم، از سویی دیگر فکر می‌کردم داریم وارد میدان مینی می‌شویم که خارجی‌ها آن‌را گذاشته‌اند و باید آن‌را پاکسازی کنیم، ولی انتظار نداشتم تعداد تیرهایی که از تک تیراندازهای خودی به سمتم بیاید از تعداد مین‌هایی که در زمین کاشته شده است بیشتر باشد. بخشی از وقت من صرف این شد که این حاشیه‌های داخلی را حل کنم.

    انتظار نداشتیم آنقدر مخالف داخلی و آنقدر اصطکاک در داخل برایمان وجود داشته باشد و اصلا نخواهند که کار کنیم.

    اصلا منافع ملی کجا رفت؟ چرا نمی گذارید کار پیش رود؟ چرا برای هر چیزی آنقدر مقاومت می کنید؟! حالا یک عده ای بسیج شده اند که دولت موفق شود. باید دست به دست هم دهیم تا کشور توسعه پیدا کند. ما دشمنان بزرگی در منطقه و جهان داریم و با این همه دشمن بازهم باید مخالف داخلی به این سرسختی داشته باشیم؟! معتقدم همه باید دست به دست هم بدهیم. همه باید با هم کار کنیم. عیبی ندارد اگر مواضع مان مختلف باشد، اما کمک کنیم به همدیگر تا اینکه ایران توسعه پیدا کند. مشکلات مردم کاهش پیدا کند؛ چاره ای جز این نیست وگرنه کشور دچار خطرات بسیاری جدی می شود.

 

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi