نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8981 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان: برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران گامی روبه جلودرراستای اعتلاوانعکاس توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان است

  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس قبادناصری در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت […]

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس قبادناصری در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران  اظهارداشت:این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت در سطح خاورمیانه محسوب می شود،نقش موثری در پیشرفت و پویایی صنعت نفت ایران ایفا می کند.

وی افزود: حضور شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی باعث ارتقاء سطح  نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi