نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8947 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حضور وزیر نفت بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به کار کرد

  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح امروز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  آیین گشایش رسمی بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران دقایقی پیش با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه، وزیر نفت، شماری از نمایندگان مجلسشورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی، مدیران صنعت نفت و نمایندگان شرکتهای بین […]

 

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح امروز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  آیین گشایش رسمی بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران دقایقی پیش با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه، وزیر نفت، شماری از نمایندگان مجلسشورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی، مدیران صنعت نفت و نمایندگان شرکتهای بین المللی در سالن میلاد آغاز به‌کار کرد.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور بیش از چهار هزارشرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت حدود ۸۰ هزار متر مربع آغاز به کار کرد.
بر پایه این گزارش، با توجه به این که بسیاری از شرکت،‌ها نماینده یک هلدینگ و یا مجموعه‌ای مشتمل بر چند شرکت هستند، در این نمایشگاه، هزار و ۱۶ غرفه داخلی به نمایندگی از حدود ۲ هزار و ۵۰۰ شرکت و ۸۱۱ غرفه خارجی به نمایندگی از حدود هزار و ۵۰۰ شرکت از ۳۷ کشور دنیا شرکت کرده‌اند.
کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، روسیه، ژاپن، هلند، اتریش، کره جنوبی و استرالیا به صورت پاویون در نمایشگاه شرکت می‌کنند و شرکتهای معتبر فعال در صنعت نفت در قالب غرفه یا با اعزام تیم کارشناسی خود، در این نمایشگاه حاضر می‌شوند.
در بخش خارجی، شرکتهای آلمانی با در اختیار گرفتن سه هزار متر مربع، بیشترین فضا و چینی‌ها بیشترین تعداد شرکتهای حاضر را به خود اختصاص داده اند.
نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ وسعت و تعداد شرکت کنندگان، نخستین نمایشگاه در سطح خاورمیانه و پنجمین نمایشگاه در سطح دنیا به شمار می‌آید؛ از لحاظ تعداد شرکتهای خارجی حاضر در نمایشگاه بیست و دوم پس از چین، ایتالیا، هلند، فرانسه و انگلیس در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح امروز (شنبه، ۱۶ اردیبهشت) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار می‌کند و عصر روز سه شنبه (۱۹ اردیبهشت) به کار خود پایان می‌دهد؛ ساعت بازدید هر روزه از ۱۰ صبح تا ۱۸ بعدازظهر خواهد بود.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi