نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8885 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران: اهتمام به ارتقا کیفیت آموزش یک ضرورت است

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر ارتقا کیفیت آموزش خواستار تامین نیازهای رفاهی و آموزشی نیروهای قراردادی و پیمانکاری شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به همراه معاون مدیر آموزش و بهبود منابع انسانی  از مرکز آموزش فنی و تخصصی اصفهان بازدید […]

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر ارتقا کیفیت آموزش خواستار تامین نیازهای رفاهی و آموزشی نیروهای قراردادی و پیمانکاری شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به همراه معاون مدیر آموزش و بهبود منابع انسانی  از مرکز آموزش فنی و تخصصی اصفهان بازدید کردند.

در این برنامه، ناصر مولایی و محمدرضا فخرایی ضمن بازدید از کارگاه ها و آزمایشگاه های مرکز آموزش اصفهان و آشنایی با دستاوردهای ۳ سال گذشته، نشستی دوستانه با ابوالفضل حسینی مقدم؛ رئیس مرکز آموزش فنی و تخصصی اصفهان و کارکنان مجموعه داشتند.
مولایی در این نشست در خصوص تلاش مجدانه در جهت سامان دهی نیروهای پیمانکاری و قرارداد مدت موقت صحبت کرد و این موضوع را به طور جدی مورد توجه قرار داد.
وی ضمن پر اهمیت خواندن اهتمام و توجه جدی به کیفیت آموزش ها طی این نشست، بر مواردی از جمله بازنگری ساختار سازمانی مرکز آموزش اصفهان و تأمین نیازهای رفاهی و آموزشی نیروهای قراردادی و پیمانکاری در این مرکز تاکید کرد.
فخرایی نیز افزون بر تقدیر از انجام پروژه های ارزشمند و تلاش های صورت گرفته در مرکز آموزش اصفهان، از مدیریت مجموعه حمایت کرد و تلاش در افزایش همدلی و حمایت از سیاست های کلان را مورد تاکید قرار داد .
ارسال دیدگاه

logo-samandehi