نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8874 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۸:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش «آب، آتش، خاک» رحمانی در جشنواره فیلم‎های صنعتی ایران

لوح افتخار بهترین خلاقیت هنری بخش آثار تصویری چهارمین جشنواره فیلم‎های صنعتی ایران که در عسلویه برگزار شد به محمود رحمانی کارگردان خوزستانی فیلم “آب، آتش، خاک” تقدیم شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” فیلم “آب، آتش، خاک” محمود رحمانی تصویری هنرمندانه از یک طرح بزرگ علمی و صنعتی در ایران را ارایه می‎دهد که […]

لوح افتخار بهترین خلاقیت هنری بخش آثار تصویری چهارمین جشنواره فیلم‎های صنعتی ایران که در عسلویه برگزار شد به محمود رحمانی کارگردان خوزستانی فیلم “آب، آتش، خاک” تقدیم شد.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” فیلم “آب، آتش، خاک” محمود رحمانی تصویری هنرمندانه از یک طرح بزرگ علمی و صنعتی در ایران را ارایه می‎دهد که کارگردان با ظرافت هر چه بیشتر توانسته است از یک فضای خشک، فیلمی لطیف و روایتی جذاب از جنوب خاصه خوزستان به تصویر بکشاند.
 در این روایت البته سخت‌کوشی فعالان این پروژه بزرگ به خوبی قابل لمس است و این تصویر هنرمندانه و چشم‎نواز در فیلم آب، آتش و خاک شکل تازه‎ای به سینمای صنعتی ایران بخشیده است.
این جشنواره که در عسلویه برگزار شد از بهمن ‎ماه با شروع کارگاه‎های تخصصی آغاز به کار کرد و با نمایش آثار منتخب در تهران ادامه دارد.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi