نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8837 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهوری: ایران امروز از واردکننده گازوئیل به صادرکننده تبدیل شده است

  رئیس جمهورمی گفت: کسانی که شعار می‌دهند باید واقعیت‌های کشور را ببینند، با این‌که قیمت نفت در دولت یازدهم نسبت به سال ٩١ به یک سوم و یک چهارم تقلیل یافت آیا افتخارانگیز نیست که امروز از واردکننده گازوییل به صادرکننده تبدیل شده‌ایم؟ به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، […]

 

  • رئیس جمهورمی گفت: کسانی که شعار می‌دهند باید واقعیت‌های کشور را ببینند، با این‌که قیمت نفت در دولت یازدهم نسبت به سال ٩١ به یک سوم و یک چهارم تقلیل یافت آیا افتخارانگیز نیست که امروز از واردکننده گازوییل به صادرکننده تبدیل شده‌ایم؟
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، امروز (دوشنبه، ١١ اردیبهشت‌ماه) در مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر، با بیان این‌که تولید گاز پارس جنوبی در این دولت به ٢ برابر افزایش یافت، گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس به دست مهندس و کارگر ایرانی افتتاح شد تا صادرکننده بنزین استاندارد شویم.

    وی افزود: کسانی که شعار می‌دهند باید واقعیت‌های کشور را ببینند، با این‌که قیمت نفت در دولت یازدهم نسبت به سال ٩١ به یک سوم و یک چهارم تقلیل یافت آیا افتخارانگیز نیست که امروز از واردکننده گازوییل به صادرکننده گازوییل تبدیل شده‌ایم؟

    روحانی تصریح کرد: آیا زمانی که ٢۴٠ میلیون مترمکعب گاز از پارس جنوبی استفاده می‌کردیم، شرایط بهتر بود یا امسال که از ٢۴٠ میلیون مترمکعب به ۵٧٠ میلیون مترمکعب رسیده‌ایم.

    رئیس‌ جمهوری عنوان کرد: در سال ٩٠، کشور همسایه شمالی در زمستان گاز را قطع کرد و ناچار شدیم، آن‌را به ٩ برابر قیمت خریداری کنیم تا خانه روستاییان سرد نباشد، اما در سالی که گذشت همان کشور دو مرتبه گاز را در زمستان به امید بالا بردن قیمت قطع کرد، اما اعتنایی به آن نکردیم و با تولید داخلی، نیاز مردم را تامین کردیم و همان کشور بعد از ١۵ روز پشیمان شد و مجددا گاز را وصل کرد، سوال این است که آیا عزت کشورمان در اینگونه اقدام‌هاست یا با آن شرایط دیروز؟

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi