نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8762 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد: تلاش های بی نظیر در صنعت حفاری با فکر، مهندسی و تجهیزات ایرانی

  مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش های بی نظیری در جهت توسعه صنعت حفاری کشور با فکر، مهندسی و تجهیزات ایرانی صورت گرفته است.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مهندس حیدر بهمنی با بیان این مطلب، در تشریح عملکرد سال ۹۵ شرکت افزود: در نتیجه […]

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش های بی نظیری در جهت توسعه صنعت حفاری کشور با فکر، مهندسی و تجهیزات ایرانی صورت گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” مهندس حیدر بهمنی با بیان این مطلب، در تشریح عملکرد سال ۹۵ شرکت افزود: در نتیجه تلاش های مستمر مجموعه کارکنان در این سال حفر و تکمیل ۱۹۳ حلقه چاه های نفت و گاز با متراژ افزون بر ۲۹۳ هزار متر محقق شد.

 

وی در پیوند با این مطلب به انجام حدود ۹ هزار خدمات فنی و تخصصی به شرکت های متقاضی با توجه به توانمندی ها و تجارب ارزنده متخصصان و کارشناسان ملی حفاری اشاره کرد.

 

بهمنی شرکت ملی حفاری را نماد خودباوری عنوان و تصریح کرد: تا پیش از تاسیس این شرکت در سال ۵۸ ، صنعت حفاری در ایران توسط ۴۶ شرکت خارجی مدیریت  و صورت می گرفت که با شکل گیری شرکت ملی حفاری اداره این صنعت در بخش های ستادی و عملیاتی از صفر تا ۱۰۰ به دست نیروهای متعهد و متخصص ایران انجام می شود.

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: توسعه و روند بالندگی صنعت حفاری کشور حاصل هم افزایی نزدیک میان شرکت های فعال بخش خصوصی در این عرصه، سازندگان و صنعتگران، شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی و پژوهشی داخلی است.

 

وی بومی سازی افزون بر ۲۰ هزار قطعه و تجهیز کاربردی در صنعت حفاری در یک دهه گذشته از جمله یک هزار قطعه در سال ۹۵، ساخت شش دکل حفاری خشکی و  ایجاد بالغ بر ۳۰ هزار فرصت شغلی را حاصل این تعامل و همکاری های بخش های پیش گفته دانست.

 

بهمنی افزود: این شرکت در چند سال اخیر اجرای پروژه های کلید در دست (EPD ) را در دستور کار دارد و در این ارتباط پروژه های موفقی در بخش های خشکی و دریا از جمله در فازهای طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی و میدان نفتی آزادگان اجرا کرده است.

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: با توجه به ارتقاء روز افزون سطح دانش فنی کارکنان، استفاده از نیروهای مجرب و دارای تجربه تخصصی، امکانات و تجهیزات و فضای مناسب، برنامه ریزی برای استفاده از سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، ورود به اجرای کامل پروژه ها از شناسایی مخزن تا عملیات حفاری چاه های های نفت و گاز، ایجاد تاسیسات سطح الارضی و تحت الارضی تا مرحله تولید و بهره برداری مدنظر قرار دارد.

 

وی درباره برنامه ها و جهت اهداف ترسیم شده سال جاری گفت: پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت، توسعه ناوگان حفاری خشکی و دریایی، کاربست فناوری نوین، تعامل و مشارکت با شرکت های بین المللی، حضور در پروژه های ملی و منطقه ای و صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج کشور از جمله سرفصل های برنامه های سال ۹۶ است.

 

بهمنی افزود: ایجاد سازمانی چابک با نگاه بنگاهداری اقتصادی، ارتقاء سطح کیفیت خدمات در عملیات حفاری و خدمات جانبی، زمان مفید دستگاه های حفاری، توجه بیش از پیش به عملکرد HSE، توسعه و گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات و سیستم های پشتیبانی و حمایت از سازندگان و تولید کنندگان داخلی برای طراحی و ساخت قطعات، تجهیزات و کالاهای مورد نیاز صنعت حفاری از دیگر سرفصل ها و برنامه های مدنظر به شمار می آید

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi