نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8721 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روابط عمومی فرمانداری اندیمشک: همایش انتخاباتی داوطلبان و دست اندرکاران انتخابات اندیمشک برگزارشد

  نخستین همایش انتخاباتی اندیمشک با حضور اعضای شورای تامین،هیات های اجرایی ،نظارت و بازرسی همچنین ۱۶۰ داوطلب پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای تابعه شهرستان اندیمشک برگزار شد.  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” فرماندار شهرستان اندیمشک در این همایش که دوشنبه شب در کانون شهید مطهری این شهر برگزار شد گفت:مهمترین ملاک […]

 

نخستین همایش انتخاباتی اندیمشک با حضور اعضای شورای تامین،هیات های اجرایی ،نظارت و بازرسی همچنین ۱۶۰ داوطلب پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای تابعه شهرستان اندیمشک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” فرماندار شهرستان اندیمشک در این همایش که دوشنبه شب در کانون شهید مطهری این شهر برگزار شد گفت:مهمترین ملاک در صلاحیت های داوطلبان شهرستان اندیمشک استعلام مراجع چهارگانه بوده است.
پیمان جهانگیری با اشاره به موضوع صلاحیت ها به عنوان مهمترین گام در بحث انتخابات گفت:استعلام مراجع چهارگانه در این زمینه ملاک اصلی بوده است.
وی افزود:هیچ جهت گیری حزبی،گروهی یا طایفه ای در این خصوص دخیل نبوده و متولیان انتخابات شهرستان با قانونمداری در این زمینه تلاش کردند.
وی اظهار کرد:مردم ، مجریان انتخابات و داوطلبان سه رکن در انتخابات هستند که در این راستا مجریان انتخابات از بین افراد شایسته ، توانمند و مومن انتخاب شده اند.
وی گفت:اگر در بحث صلاحیت ها افرادی معترض هستند مطابق قانون می توانند پیگیر باشند .
فرماندار اندیمشک گفت:از بین ۲۰۰ داوطلب پنج شهر تابعه شهرستان تنها ۲۹ نفر رد صلاحیت شدند که از این تعداد ۱۷ نفر مربوط به شهر اندیمشک بود.
وی در بخش دیگری با اشاره به موضوع تبلیغات داوطلبان از آنها خواست از تبلیغات پیش از موعد خودداری کنند.
جهانگیری گفت:تبلیغات فضای مجازی یا انتشار مطالب خلاف واقع در شبکه های اجتماعی از اخلاق انتخاباتی به دور است و در صورت لزوم با متخلفان به صورت قانونی برخورد می شود.
وی افزود:رعایت اخلاق انتخاباتی یکی از مهمترین مواردی از که داوطلبان باید خود را به آن پایبند کنند.
وی اضافه کرد:هرجا قانون و اخلاق توسط داوطلبان رعایت شود حاشیه های کمتر به وجود آمده و مردم به حضور بیشتر در انتخابات ترغیب می شوند.
جهانگیری گفت:انتخابات سالم یکی از دستاوردهای مهم نظام اسلامی است که باید برای افزایش حضورمردم در این دوره از انتخابات با همدلی تلاش کنیم.
وی افزود:داوطلبان باید دستورالعمل های ابلاغی تبلیغات را مطالعه کرده و با حفظ موارد قانونی نسبت به تبلیغات در موعد مقرر اقدام کنند.
وی تاکید کرد:هرگونه تجمع انتخاباتی در محل ستادها باید با هماهنگی و طی روال قانونی باشد ضمن اینکه از راه اندازی ستادها در محل های پرترافیک و پرتردد شهری خودداری گردد.
فرماندار اندیمشک همچنین از داوطلبان خواست از تخریب یکدیگر پرهیز کرده و با ارائه برنامه ها موجب آگاهی مردم شوند.
وی جایگاه شوراهای اسلامی را مهم خواند و گفت:انتخاب افراد توانمند،کاربلد، متخصص در امور،متعهد و با اعتقاد به ارزش های اسلامی موجب رشد و توسعه شهرستان می شود.
وی انتخابات را تجلی وحدت دانست و گفت:برای برگزاری انتخابات سالم باید داوطلبان، مردم ، متولیان انتخابات و دست اندرکاران آن همدل و با انسجام تلاش کنند.
در این جلسه اعضای شورای تامین، هیات اجرایی ، هیات نظارت و بازرسی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان اندیمشک به بیان موارد لازم قانونی پرداختند.
۱۶۰ داوطلب تایید صلاحیت شده شهرهای اندیمشک،آزادی،چم گلک،بیدروبه و حسینیه در این جلسه حضور داشتند.
تاکید مواد قانونی در بحث تبلیغات هدف از برگزاری این همایش انتخاباتی بود.
نخستین همایش انتخاباتی داوطلبان و دست اندرکاران انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان اندیمشک از سوی روابط عمومی فرمانداری تشکیل شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi