نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8711 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۹:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حفار مردان شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند….. حفر و تکمیل ۱۸ حلقه چاه نفت و گاز در نخستین ماه سال جاری

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۱۸ حلقه چاه های نفت و گاز در نخستین ماه سال جاری از سوی این شرکت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  حمیدرضا خوشایند در توضیح بیشتر در این باره اظهار کرد: از این تعداد چاه سه حلقه توسعه ای (جدید) […]

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۱۸ حلقه چاه های نفت و گاز در نخستین ماه سال جاری از سوی این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  حمیدرضا خوشایند در توضیح بیشتر در این باره اظهار کرد: از این تعداد چاه سه حلقه توسعه ای (جدید) و ۱۵ حلقه تعمیری بوده است.

وی افزود: ۱۲ حلقه از این چاه ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، پنج حلقه در پروژه های تحت سرپرستی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و یک حلقه در موقعیت فعالیت شرکت نفت فلات قاره حفر و تکمیل شده است.

خوشایند با بیان اینکه متراژ حفاری در این مدت ۳۲ هزار و ۷۷۱ متر به ثبت رسید، گفت: در فروردین ماه امسال حفار مردان سختکوش این شرکت ضمن اتمام عملیات حفر و تکمیل ۱۸ حلقه چاه، حفاری یک حلقه چاه را ۱۰ روز زودتر از برنامه تعریف شده از سوی کارفرما  به انجام رساندند.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری توسعه ناوگان حفاری خشکی و دریایی، بکارگیری فناوری های جدید، ارتقاء زمان مفید دستگاه های حفاری و حضور در پروژه های ملی را از سرفصل های برنامه های سال ۹۶ این معاونت عنوان کرد.

وی یادآور شد: در نتیجه تلاش مستمر و شبانه روزی کارکنان عملیاتی و پشتیبانی این شرکت در سال ۹۵  در مجموع ۱۹۳ حلقه چاه به متراژ ۲۹۳ هزار و ۶۰۵ متر حفاری، تکمیل و برای بهره برداری در اختیار شرکت های متقاضی قرار گرفت.

شرکت ملی حفاری ایران با برخورداری از بالغ بر ۱۷ هزار نیروی ماهر و متخصص، ۷۴ دکل حفاری و تجهیزات مربوط به خدمات فنی و تخصصی صنعت حفاری بخش عمده ای از نیازهای صنعت نفت کشور را پاسخگو می باشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi