نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8698 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۸:۲۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با هدف شناسایی و رفع دغدغه‎های کارکنان….. بسته جامع چالش‎های سرمایه انسانی نفت تدوین شد

  معاون عملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت ایران از تدوین بسته جامع چالش‎های نیروی انسانی این شرکت با هدف شناسایی و رفع دغدغه‎های کارکنان خبر داد و گفت: جزئیات این بسته به وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ارائه می‎شود. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت […]

 

 • معاون عملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت ایران از تدوین بسته جامع چالش‎های نیروی انسانی این شرکت با هدف شناسایی و رفع دغدغه‎های کارکنان خبر داد و گفت: جزئیات این بسته به وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ارائه می‎شود.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” رضا خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی، در نشست سالانه مدیران شرکت پایانه‎های نفتی ایران حضور یافت و از عملکرد درخشان کارکنان این شرکت و ثبت رکوردهای متعدد در ذخیره سازی و صادرات نفت خام و فرآورده‎ها در سال ٩۵ قدردانی کرد.

  وی از برگزاری بیش از ١٢٠ ساعت جلسه با هدف شناسایی دغدغه‎ها، مشکلات و چالش‎های نیروی انسانی شاغل در شرکت ملی نفت ایران خبر داد و افزود: در این زمینه، بسته جامعی تدوین شده است که گزارش آن به زودی به وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ارائه می شود.

  معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی از تنوع قراردادی کارکنان این شرکت به عنوان چالشی جدی یاد کرد و گفت: منافع سازمانی ایجاب می‎کند که به این تنوع قراردادی سروسامانی داده شود و از تبعیض‎های موجود کاسته شود.

  خلیلی در این‎باره به مشکلات کارکنان اقماری اشاره کرد و گفت: دریافتی کارکنان اقماری رسمی در صورت انتقال به کلانشهرها، به طور محسوسی کاهش می‎یابد اما دریافتی نیروهای قراردادی شاغل در مناطق عملیاتی و ستادی تفاوت چندانی نمی‎کند و از این رو با درخواست‎های متعدد کارکنان قراردادی مدت موقت برای انتقال به کلانشهرهایی مثل شیراز، اصفهان و تهران روبه‎رو هستیم.

  وی ادامه داد: آیا درست است شخصی که به واسطه کار اقماری، در حدود ۶ ماه از سال از بودن در کنار خانواده اش محروم است با شخصی که در ستاد کار می‌کند و مشکلات فعالیت اقماری را ندارد، حقوق و مزایای یکسانی دریافت کنند؟ در این شرایط چه انگیزه‎ای برای کارکنان اقماری باقی می‎ماند؟

  معاون عملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت افزایش انگیزه کارکنان صنعت نفت به ویژه کارکنان اقماری تاکید کرد و درباره کارکنان قراردادی مدت معین این شرکت گفت: حدود ۴٠٠ نفر از پرسنل شرکت ملی نفت ایران را کارکنان مدت معین تشکیل می دهند که علاوه بر کسب تجربه، دوره های آموزشی را گذرانده و روی سمت نشسته اند؛ اینان سرمایه خوبی به شمار می روند و باید از این سرمایه به نحو بهینه استفاده کرد.

  خلیلی در عین حال گفت: صنعت نفت از یک سو با مازاد و از سوی دیگر با کمبود نیروی انسانی کیفی مواجه است.

  وی در پایان یادآور شد: شرکت پایانه‎های نفتی که پارسال نسبت به سال ٩۴ پیشرفت عملکرد خوبی داشته است، بی شک امسال نیز پیشرفت قابل قبولی خواهد داشت.

  نشست ارائه گزارش عملکرد مدیریت‎ها و ادارات ستادی شرکت پایانه های نفتی ایران در سال ٩۵، در باشگاه الهیه صنعت نفت برگزار شد؛ معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی و احمد مجیدی‎نسب، مشاور فرهنگی وزیر نفت از مهمانان شرکت پایانه‎های نفتی در این نشست بودند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi