نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8643 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۶ - ۹:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبت نام «امریه» در وزارت نفت آزاد شد/ اعلام شرایط ثبت نام فرزندان کارکنان نفت

ثبت نام برای امریه وزارت نفت برای یک دوره ۱۰ روز آزاد شد و مهندسان۱۱ رشته تحصیلی تا ۱۰ اردیبهشت فرصت برای ثبت نام دارند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ثبت نام برای امریه وزارت نفت برای یک دوره ۱۰ روز آزاد شده و افراد واجد شرایط که ترم آخر دوره تحصیلی خود را گشت […]

ثبت نام برای امریه وزارت نفت برای یک دوره ۱۰ روز آزاد شد و مهندسان۱۱ رشته تحصیلی تا ۱۰ اردیبهشت فرصت برای ثبت نام دارند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ثبت نام برای امریه وزارت نفت برای یک دوره ۱۰ روز آزاد شده و افراد واجد شرایط که ترم آخر دوره تحصیلی خود را گشت سر می گذارند می توانند برای ثبت نام به سات رسمی وزارت نفت به نشانیwww.mop.ir  در قسمت سامانه امریه ثبت نام اولیه اقدام کنند.

متقاضیان طرح نظام در صورت تمایل به ثبت نام می‌توانند پس از فارغ التحصیلی و  ۶ ماه قبل از تاریخ اعزام در سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.pmhr.ir و یا سایت وزار ت نفت به نشانی www.mop.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

رشته‌های مورد پذیرش جهت طرح نظام مهندسی نفت، مهنسی شیمی(کلیه گرایش‌ها به استثناء صنایع غذایی و صنایع معدنی)، شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی برق (تمامی گرایش‌ها به استثنای گرایش قدرت)، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر،زمین شناسی(فقط مقطع کارشناسی ارشد)و مهندسی ایمنی است.

حداقل معدل برای پذیرش امریه فرزند کارکنان صنعت نفت که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی هستند۱۶ و برای فارغ التحصیلان دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ۱۴ و در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر ۱۵ است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi