- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا ۲۹ فروردین

طبق اعلام دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا روز ۲۹ فروردین ماه سال جاری تمدید شد.

دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با صدور اطلاعیه از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا روز ۲۹ فروردین ماه خبر داد.
به‌گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با صدور اطلاعیه‌ای، زمان ثبت‌نام و ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو را از ۲۷/۱/۹۶ تا تاریخ ۲۹ فروردین ماه جاری تمدید کرد.
در این اطلاعیه آمده است؛ پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ ۲۲ اردیبهشت شرکت‌های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو و با عنایت به مراجعه تعدادی از  فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور مبنی بر اینکه برخی از رشته‌های تحصیلی در شرایط احراز رشته‌های شغلی آزمون مذکور لحاظ نشده و از طرفی تعدادی از متقاضیان موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشده‌اند، با هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور جلوگیری از تضییع حق افراد مورد اشاره، مقرر شده تا امکان ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش از تاریخ ۲۷/۱/۹۶ لغایت ۲۹/۱/۹۶ فراهم شود.
در این مدت داوطلبانی که به هر نحو موفق به ثبت نام در آزمون نشده‌اند، می‌توانند در زمان فوق نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت شده اقدام نمایند.
این اطلاعیه می‌افزاید، برخی از رشته‌های تحصیلی به شرایط احراز رشته‌های شغلی کارشناس نرم افزار (کد ۲۶۳۵)، کارشناس IT ویژه بخش حراست (کد ۲۶۳۶)، کارشناس کامپیوتر و فناوری اطلاعات (کد ۲۶۳۷)، مهندس برق- قدرت (کد ۲۶۳۹)، مهندس عمران (کد ۲۶۴۴) و کارشناس منابع آب (کد ۲۶۴۶) اضافه می‌شود.
متقاضیان برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی و شغل محل‌های مورد نظر، می‌توانند در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org [1] مراجعه نمایند.