نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8533 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان پرداخت پاداش به کارکنان نفتی/ شرط پرداخت پاداش به کارکنان پیمانکاری

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران زمان پرداخت پاداش به کارکنان نفتی و شرط پرداخت پاداش به کارکنان پیمانکاری را تشریح کرد.  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” «علی کاردر» مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران  درباره جزئیات پرداخت پاداش یک ماه حقوق و مزایا به کارکنان شرکت های عملیاتی تابع شرکت ملی نفت ایران، گفت: این […]

زمان پرداخت پاداش به کارکنان نفتی/ شرط پرداخت پاداش به کارکنان پیمانکاری

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران زمان پرداخت پاداش به کارکنان نفتی و شرط پرداخت پاداش به کارکنان پیمانکاری را تشریح کرد.

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” «علی کاردر» مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران  درباره جزئیات پرداخت پاداش یک ماه حقوق و مزایا به کارکنان شرکت های عملیاتی تابع شرکت ملی نفت ایران، گفت: این پاداش مشمول کارکنان رسمی، قرارداد مدت معین و مدت موقت شرکت ها خواهد شد.

معاون وزیر نفت در خصوص پرداخت پاداش به کارکنان پیمانکاری این شرکت ها هم اظهار داشت: چنانچه در سقف قراردادهای آنها دیده شده بود، امکان پرداخت پاداش امکان پذیر بوده و از نظر شرکت ملی نفت ایران بلامانع است.

این عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت در خصوص زمان پرداخت پاداش هم بیان کرد: سال گذشته منابع مالی و به اصطلاح ذخیره آن را گرفتیم و هم اکنون در حال انجام هماهنگی پرداخت هستیم که پیش بینی می شود اواسط اردیبهشت ماه به حساب کارکنان واریز شود.

کاردر با بیان اینکه این پاداش قانونی بوده و مطابق با ماده ۵۰ است و سال گذشته هم در مجمع شرکت ملی نفت ایران به تصویب رسید و ابلاغ شد، افزود: این پاداش به دلیل افزایش تولید و صادرات نفت خام، صفر شدن ذخیره میعانات گازی روی آب، راه اندازی فازهای جدید پارس جنوبی و افزایش ظرفیت تولید گاز بوده است.

در نامه زنگنه خطاب به مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آمده است: به استناد به تفویض اختیار اینجانب در جلسه عمومی شرکت ملی نفت ایران در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۹۵ در خصوص پرداخت یک‌ماه حقوق و مزایا شرکت ملی نفت ایران بدینوسیله با پرداخت پاداش موافقت می‌گردد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi