نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8476 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر کشور در اهواز: سکونتگاه‌های غیر رسمی خوزستان ساماندهی می‌شود

  وزیر کشور گفت: استان خوزستان و شهر اهواز در بحث حاشیه نشینی و مراکز سکونتگاه‌های غیر رسمی در اولویت ما قرار گرفته است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه شورای اجتماعی خوزستان که با موضوع حاشیه نشینی و بحران‌های اجتماعی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع […]

 

وزیر کشور گفت: استان خوزستان و شهر اهواز در بحث حاشیه نشینی و مراکز سکونتگاه‌های غیر رسمی در اولویت ما قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه شورای اجتماعی خوزستان که با موضوع حاشیه نشینی و بحران‌های اجتماعی برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع آسیب‌های اجتماعی و ساماندهی آن از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری است که ما نیز به عنوان وزارت کشور این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در جلسه بیان کرد: استان خوزستان و شهر اهواز در بحث حاشیه نشینی و مراکز سکونتگاه‌های غیر رسمی در اولویت ما قرار گرفته است.

وزیر کشور تصریح کرد: با حضور استاندار خوزستان و مسئولان در جلسه شورای اجتماعی مرکز  و توضیحاتی که در این زمینه داده شد، طرح جامعی تهیه شد و تقسیم‌کار بین دستگاه‌های اجرایی مختلف صورت گرفت.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح زمان‌بندی و منابع مالی نیز در نظر‌ گرفته شده تا طرح در استان اجرا شود، عنوان کرد: این جلسه برای ایجاد هماهنگی میان همه دستگاه‌های برگزار شد و قرار است تمامی دستگاه‌ها، متناسب با شرح وظیفه در نظر گرفته شده، با اولویت و در نظر گرفتن منابع داخلی متناسب با وظیفه ذاتی با همانگی‌های لازم این طرح را پیگیری و اجرا کنند.

رحمانی‌فضلی اضاف کرد: امیدواریم سه ماه آینده که دوباره برای ارزیابی پیشرفت کار در استان خوزستان حضور می‌یابیم، اجرای طرح آغاز و مسیر خوبی را طی کرده باشد.

وی از ارائه گزارش این اجرای برنامه در پایان سال ۱۳۹۶ به مقام معظم رهبری خبر داد و گفت: امیدوارم شاهد‌ ارائه گزارش‌های خوبی در سه استان الگوی اجرای طرح یعنی سیستان و بلوچستان، خوزستان (شهر اهواز) و خراسان رضوی (شهر مشهد)  باشیم تا این گزارش موجب خرسندی ایشان شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi