نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8436 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رامین حاتمی به عنوان مدیرعامل نفت مرکزی معارفه شد

اعتلا و بزرگی شرکت وابسته به نیروهای مجرب و خلاق آن است مهندس رامین حاتمی در آیین معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مبنای بزرگی این شرکت را دارا بودن نیروی انسانی مجرب وکاردان برشمرد و افزود:نیروی انسانی کارآمد عامل تحول و توسعه این شرکت است و بایستی در راستای […]

اعتلا و بزرگی شرکت وابسته به نیروهای مجرب و خلاق آن است
مهندس رامین حاتمی در آیین معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مبنای بزرگی این شرکت را دارا بودن نیروی انسانی مجرب وکاردان برشمرد و افزود:نیروی انسانی کارآمد عامل تحول و توسعه این شرکت است و بایستی در راستای ایجاد شادابی و نشاط سازمانی ؛ نگاه ویژه به این منابع داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”   مهندس حاتمی ، رعایت نظم و قانون و سلامت اداری و نگاه ویژه به مقوله HSE از اولویت های کاری خود ذکر کرد و افزود :با توجه به اینکه صنعت گاز به عنوان دومین صنعت مخاطره آمیز به حساب می آید، صیانت از نیروی انسانی و تاسیسات به عنوان یک امر خطیر در دستور کار قرار دارد در این زمینه نگاه ویژه ای به رعایت اصول HSE خواهیم داشت. همچنین رعایت قانون و نظم و سلامت اداری نیز از دیگر برنامه های الزامی است.
مهندس حاتمی از مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون امور تولید این شرکت به دلیل حسن اعتمادشان قدردانی و ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل سازنده مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت ، پاسخگوی حسن ظن آنها باشیم. همچنین از زحمات و تلاشهای مهندس کریمی در کسوت مدیر عاملی این شرکت تقدیر و تشکر نمود.

بر اساس این گزارش : در این مراسم مهندس محسن پاکنژاد معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران درامور تولید با اشاره به ظرفیت تولید روزانه ۳۰۰ میلیون مترمکعب گاز و ۲۱۰ هزار بشکه نفت آنرا مرهون تلاش مدیران و کارکنان این شرکت دانست.

مهندس پاکنژاد با اعلام این مطلب و با اشاره به فرایند تغییر و تحولات سازمانی ، آنرا به عنوان یک منشا خیر و برکت برشمرد و افزود : تغییرات در عرصه های مدیریتی به مثابه قانون زندگی است و پویایی و تکامل زندگی در گرو تغییر و تبدیل هاست.

وی افزود : هر مدیری که به یک مجموعه سازمان اضافه می شود ، کوله باری از تجارب خود را به آن مجموعه اضافه میکند که باید قدردان آنها باشیم.مهندس کریمی نیز مصداق این امر بود.

مهندس پاکنژاد در بخش دیگری از سخنان خود به بخشی از عملکرد مثبت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اشاره کرد و تصریح نمود: پیشتازی درهمسویی با مدل قراردادهای نفتی و تامین پایدار خوراک پالایشگاههای گازی از دیگر عملکردهای مثبت این شرکت است.
پاک‎نژاد به سوابق مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز اشاره کرد و انتصاب حاتمی را به عنوان یک مدیر جوان، موید حرکت در مسیر جوانگرایی عنوان کرد.
این گزارش می افزاید : مهندس احمد رجبی، مدیر امور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز در این مراسم به اهم فعالیت‎های انجام شده در این شرکت در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: تدوین طرح جامع (Total Plan) به منظور یکپارچه سازی فعالیت‎ها، بهبود شاخص‎های حفاری و تدوین بسته اقتصاد مقاومتی و تشکیل کمیته راهبری به این منظور از شاخص ترین این اقدام‎ها به حساب می آید. وی همچنین به تدوین طرح تامین خوراک پالایشگاه های گازی و امضای تفاهمنامه های متعدد با شرکت های بین المللی به عنوان دیگر فعالیت‎های ارزشمند این شرکت در سال های اخیر اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi