نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8387 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهوری: ٩ هزار روستا در دولت یازدهم از نعمت گاز برخوردار شده‌اند

  رئیس جمهوری عنوان کرد: تعداد روستاهایی که در دولت‌های پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی گازرسانی شده‌اند، ١۴ هزار روستا بوده است، در حالی که در طول فعالیت دولت یازدهم (سه سال و نیم گذشته) به تنهایی به ٩ هزار روستا گازرسانی شده است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” دکتر حسن روحانی، […]

 

 • رئیس جمهوری عنوان کرد: تعداد روستاهایی که در دولت‌های پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی گازرسانی شده‌اند، ١۴ هزار روستا بوده است، در حالی که در طول فعالیت دولت یازدهم (سه سال و نیم گذشته) به تنهایی به ٩ هزار روستا گازرسانی شده است.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، (دوشنبه، ٢١ فروردین ماه) در نخستین نشست خبری خود در سال ٩۶ گفت: دولت یازدهم در طول تلاش‌های خود طی سه سال و نیم گذشته به‌ویژه سال ٩۵ موفقیت‌های خوبی داشته است که به برخی از آن‎ها اشاره خواهم کرد.

  وی افزود: در مجموع احساس می‌کنیم با رهنمودهای رهبری و حمایت‌های مردم، دولت در اهداف مدنظر خود، به‌ویژه در برخی از اهداف موفق‌تر بوده است.

  روحانی تصریح کرد: در سال ٩۵ شرایط زندگی مردم از لحاظ سیاسی، اقتصادی و خدمات به‌ویژه از لحاظ اقتصادی طبق همه مراکز آمار رسمی کشور و جهانی بهتر از حدی بود که ما در آغاز آن سال پیش‌بینی می‌کردیم.

  رئیس جمهوری عنوان کرد: در سال ٩١ تراز تجاری ما منفی ٨,١ بود که این رقم در سال ٩۵ به منفی ٢.۶ رسید، هرچند هنوز تراز تجاری منفی است، اما فاصله گرفتن از تراز منفی ٨ نتیجه تلاش، تولید و خوداتکایی است.

  وی با بیان این‌که دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به روستاییان که افرادی کم درآمد محسوب می‌شوند، داشته است، گفت: تعداد روستاهایی که در دولت‌های پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی گازرسانی شده‌اند، ١۴ هزار روستا بوده است، در حالی که در طول فعالیت دولت یازدهم (سه سال و نیم گذشته) به تنهایی به ٩ هزار روستا گازرسانی شده است.

  روحانی با اشاره به این‌که در طول دولت یازدهم در بسیاری از زمینه‌ها و بخش‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم، تصریح کرد: ما در تامین گازوئیل و گازطبیعی مورد نیاز کشور خودکفا شده‌ایم و امسال نیز در زمینه تامین بنزین مورد نیاز کشور خودکفا خواهیم شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi