نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8276 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست بررسی مسائل آبفا روستایی اندیمشک با حضور مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان

  مسائل آبفا روستایی شهرستان اندیمشک روز جمعه در نشستی با حضور مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان،نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان اندیمشک در محل فرمانداری بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  ، فرماندار شهرستان اندیمشک در این نشست با اشاره به مشکلات آب در بخش الوار گرمسیری گفت:حل دغدغه ساکنان مناطق روستایی […]

 

مسائل آبفا روستایی شهرستان اندیمشک روز جمعه در نشستی با حضور مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان،نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان اندیمشک در محل فرمانداری بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  ، فرماندار شهرستان اندیمشک در این نشست با اشاره به مشکلات آب در بخش الوار گرمسیری گفت:حل دغدغه ساکنان مناطق روستایی در حوزه آب می تواند عامل مهمی در جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد.

مهندس پیمان جهانگیری افزود:در بررسی های مختلف و بازدیدهایی که با حضور دکتر حسنوند نماینده محترم شهرستان در بخش الوار گرمسیری انجام شد ، عمده مطالبات مردم در خصوص وضعیت آب این بخش بوده است.

وی بیان کرد:تخصیص اعتبار در این زمینه بخش زیادی از مشکلات مردم را حل خواهد کرد.

فرماندار اندیمشک افزود:کمبود نیرو در بخش آبفا روستایی نیز یکی از مشکلات موجود است که نیاز به اهتمام مسئولین استانی دارد.

دکتر فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم گفت:باید با یک طرح جامع و برنامه ریزی درست ، مشکلات آبفا در حوزه بخش الوار گرمسیری را حل کرد.

وی اظهار کرد:ظرفیت آبی خوبی در منطقه موجود است و می توان از این ظرفیت برای حل مشکلات موجود استفاده کرد.

وی بیان کرد:دو حلقه در منطقه امیر سیف و پایتخت گلزار نیاز است که  از سوی مسئولین استان نیازمند پیگیری سریع برای حفاری و تجهیز است.

درویشعلی کریمی مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان نیز در این نشست به تشریح طرح های در دست اقدام در بخش الوار پرداخت.

در این نشست در خصوص رفع مشکلات آب در بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک بحث و تصمیم گیری شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi