نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8261 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۸:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام موجودیت مستقلین اهواز

باتوجه به انتخابات پیش روی بهترین زمان را برای این نشست و تجدید دیدار با دوستان مستقل انتخاب کرده ایم تا نسبت به مسائل روز بررسی و گفتگویی داشته باشیم و موجودیت گروه مستقلین اهوازی را اعلام نمائیم. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عصر پنجشنبه هفدهم فرودین ماه، جلسه ای با حضور جمعی از فعالین سیاسی، […]

باتوجه به انتخابات پیش روی بهترین زمان را برای این نشست و تجدید دیدار با دوستان مستقل انتخاب کرده ایم تا نسبت به مسائل روز بررسی و گفتگویی داشته باشیم و موجودیت گروه مستقلین اهوازی را اعلام نمائیم.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” عصر پنجشنبه هفدهم فرودین ماه، جلسه ای با حضور جمعی از فعالین سیاسی، اجتماعی، رسانه ای، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و … باموضوع بررسی مسائل مختلف کشور، استان و شهر اهواز تشکیل شد.

در این جلسه که به میزبانی علی بهمن یکی از فعالین اجتماعی رسانه ای استان خوزستان برگزار گردید، هیئت امنایی با انتخاب حضار شرکت کننده جهت تدوین آئین نامه و دستورالعمل فعالیتهای مذکور با مشی مستقل تشکیل و مقرر گردید در همه زمینه های پیش روی فعالیت گسترده داشته و نسبت به جذب فعالین در موارد مورد نظر اقدام شود.


در همین زمینه میزبان برنامه اظهار داشت: باتوجه به انتخابات پیش روی بهترین زمان را برای این نشست و تجدید دیدار با دوستان مستقل انتخاب کرده ایم تا نسبت به مسائل روز بررسی و گفتگویی داشته باشیم و موجودیت گروه مستقلین اهوازی را اعلام نمائیم.

وی افزود: در حال حاضر در مورد برنامه های و اساسنامه گروه مستقلین اهوازی تا تشکیل اولین جلسه هیئت امنا نمی توان صحبتی به میان آورد. ضمن اینکه این گروه در چهارچوب قانون اساسی و قوانین جاریه کشور حرکت می کند و هدف اصلی آن پیگیری مطالبات مردم، عمران و آبادی، توسعه فضاهای فرهنگی و اجتماعی و برخی موارد دیگر است.

این فعال اجتماعی رسانه ایی در پایان گفت: گروه مستقلین اهواز قطعاً فارق از هرگونه وابستگی حزبی و جناحی حرکت می کند و تا به امروز در مورد هیچ نامزدی در انتخابات آینده تصمیمی نگرفته و همه برنامه های مستقلین در جلسات آینده این گروه مشخص شده و اعلام می گردد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi