نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8254 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امیرحمزه موسوی رییس ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان شد

با عنایت به تصمیم قاطع حزب اعتدال و توسعه مبنی بر حمایت از نامزدی جناب آقای دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مسئول ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان منصوب می شوید. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” طی حکمی از سوی علی جنتی […]

با عنایت به تصمیم قاطع حزب اعتدال و توسعه مبنی بر حمایت از نامزدی جناب آقای دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مسئول ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان منصوب می شوید.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” طی حکمی از سوی علی جنتی رییس ستاد انتخابات ریاست جمهوری حزب اعتدال و توسعه؛ مهندس سیدامیرحمزه موسوی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان خوزستان به عنوان مسئول ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان منصوب شد.
امیرحمزه موسوی رییس ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان شد
در حکم انتصاب علی جنتی رییس ستاد انتخابات ریاست جمهوری حزب اعتدال و توسعه خطاب به سیدامیرحمزه موسوی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان خوزستان آمده است: با عنایت به تصمیم قاطع حزب اعتدال و توسعه مبنی بر حمایت از نامزدی جناب آقای دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مسئول ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان منصوب می شوید.
امیرحمزه موسوی رییس ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه در استان خوزستان شد
امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه امکانات و منابع انسانی در انجام وظیفه خطیری که بر عهئه گرفته اید موفق و موید باشید. مقتضی است کلیه فعالیت های ستادی خود را با معاونت امور استان های ستاد انتخابات حزب هماهنگ نمایید .
گفتنی است سیدامیر حمزه موسوی ریاست ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در اهواز در انتخابات سال ۹۲ را عهده دار بود.
 پایگاه خبری”اهوازنو” این انتصاب شایسته را تبریک عرض نموده و برای مهندس سید امیر حمزه موسوی توانمند و شایسته آرزوی توفیق و سربلندی می نماید.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi