نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8230 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۰:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیمان جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک :هیات های اجرایی و نظارت انتخابات آتی درشهرستان اندیمشک به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم هستند

  فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:هیات های اجرایی و  نظارت انتخابات آتی درشهرستان اندیمشک به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم هستند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  ،پیمان جهانگیری در نشست با اعضای این دو هیات افزود:در بحث استعلامات با قرار دادن قانون به عنوان اولویت و ملاک اصلی ، اقدام می شود. وی اظهار کرد:طبق قانون می خواهیم جلو […]

 

فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:هیات های اجرایی و  نظارت انتخابات آتی درشهرستان اندیمشک به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم هستند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  ،پیمان جهانگیری در نشست با اعضای این دو هیات افزود:در بحث استعلامات با قرار دادن قانون به عنوان اولویت و ملاک اصلی ، اقدام می شود.

وی اظهار کرد:طبق قانون می خواهیم جلو برویم و ملاک ما در بحث انتخابات فقط قانون است.

جهانگیری با اشاره به رعایت قانون در بحث تبلیغات افزود:همه همایش ها باید در چهارچوب قوانین و مقررات باشد .

وی تاکید کرد:تبلیغات زودهنگام ممنوع است و داوطلبان باید در این خصوص باید قانون را ملاک عمل قرار دهند.

فرماندار اندیمشک گفت:کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم ، پرشور و با نشاط انجام شده است و باید با رعایت قانون ، به اعتماد سازی هرچه بیشتر کمک کرد.

وی اضافه کرد:روند انتخابات در حال انجام است همه دست اندرکاران این انتخابات برای افزایش مشارکت عمومی با همدلی و رعایت مقررات همت کرده اند.

مهندس جهانگیری گفت:رعایت اخلاق سیاسی و انتخاباتی و مقررات و قوانین ،محورهای اساسی رقابت سالم  خواهد بود.

وی به فعالیت و نقش شوراها در عمران، توسعه و همراهی با مردم در هدایت امور اشاره کرد و گفت: شوراها نمونه بارز مردمی بودن انقلاب و همفکری با مردم است.

وی به همه کاندیداها توصیه کرد در چارچوب وظایف قانونی و حدود اختیارات با مردم صحبت کنند، وعده های فراقانونی و خارج از اختیارات به مردم ندهند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi