نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8182 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم هندیجان در مجلس : ضعف در مطالبه‌گری از مسئولان سبب عقب‌ماندگی هندیجان شده است

نماینده مردم هندیجان در مجلس با بیان اینکه ضعف در مطالبه‌گری از مسئولان سبب عقب‌ماندگی هندیجان شده است، گفت: مردم باید در جایگاه نظارت اجتماعی نقش پررنگی داشته و مطالبه گر باشند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” علی گلمرادی اظهار داشت: مردم هندیجان در انتخابات پیش‌رو با انتخاب خوب و پرهیز از سلایق شخصی، […]

نماینده مردم هندیجان در مجلس با بیان اینکه ضعف در مطالبه‌گری از مسئولان سبب عقب‌ماندگی هندیجان شده است، گفت: مردم باید در جایگاه نظارت اجتماعی نقش پررنگی داشته و مطالبه گر باشند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو ” علی گلمرادی اظهار داشت: مردم هندیجان در انتخابات پیش‌رو با انتخاب خوب و پرهیز از سلایق شخصی، به دنبال افراد شایسته باشند.

وی افزود: مردم هندیجان باید بررسی کنند چه کسی توانمند و شایسته است و با پرهیز از هرگونه سلایق شخصی این افراد را انتخاب و وارد عرصه مهم شورای شهر کنند.

نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای بیان کرد: مردم در مسیر خدمت بر اعمال و رفتار اعضای شورا شهر هم نظارت کرده و از آن‌ها درخواست رفع مشکلات‌شان را بکنند.

وی گفت: مردم باید تعارفات را کنار گذاشته و برای مثال اگر در یک نقطه از شهر آب‌گرفتگی صورت گرفت نسبت به این موضوع پیگیری کرده تا مشکل رفع شود.

گلمرادی عنوان کرد: مردم باید در جایگاه نظارت اجتماعی نقش پررنگی داشته، مردم باید مطالبه‌گر باشند الحمدالله نگاه نظام جمهوری اسلامی به مناطق محروم، مرزی و کم‌برخوردار یک نظر ویژه است رهبر معظم انقلاب به‌صورت ویژه به مسئولان تأکید دارند که باید به این مناطق رسیدگی شود.

وی افزود: اگر در منطقه ما تغییر و تحول شکل نمی‌گیرد مشکل از خود ماست به سبب انتخاب احساساتی که انجام می‌دهیم. با ضعف که در مطالبه گری داریم این اتفاقات برای ما رخ می‌دهد.

نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده برای پیشرفت و توسعه شهرستان هندیجان امیدوار، مصمم و بر این اراده هستم که در هندیجان باید کار متفاوت صورت گیرد.

وی گفت: ما برای هندیجان به شکل ویژه نظر داریم به سبب اینکه هندیجان مادر شهر حوزه انتخابیه بنده است مشکلات این منطقه درشان مردمان نجیب و زحمت‌کش نیست لذا ما در سال جدید توجه ویژه‌ای به هندیجان خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi