نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8177 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهوری: تلاش بر افزایش صادرات فرآورده‌های نفتی همسو با اقتصاد مقاومتی است

  رئیس جمهوری گفت: تامین گاز مورد نیاز کشور و افزایش صادرات نفت و میعانات نفتی، تلاش‌هایی بود در عرصه اقتصاد مقاومتی صورت گرفت. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر حسن روحانی دیروز (دوشنبه، ١۴ فروردین ماه) در دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران نظام و مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور، تولید را مقدمه‌ای برای […]

 

  • رئیس جمهوری گفت: تامین گاز مورد نیاز کشور و افزایش صادرات نفت و میعانات نفتی، تلاش‌هایی بود در عرصه اقتصاد مقاومتی صورت گرفت.
  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر حسن روحانی دیروز (دوشنبه، ١۴ فروردین ماه) در دیدار نوروزی با جمعی از کارگزاران نظام و مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور، تولید را مقدمه‌ای برای اشتغال و رشد اقتصادی دانست و گفت: تلاش برای تولید اشتغال‌زا در کشور وظیفه‌ای دینی، ملی و انقلابی است و هدف‌گذاری دولت در سال جدید، اشتغال بالای ٧٠٠ هزار نفری است.

    وی، آسیب ناپذیری در برابر فشارهای خارجی را از جمله اهداف اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: خودکفایی در عرصه تولید گندم و تامین مواد غذایی، تامین گاز مورد نیاز کشور و افزایش صادرات نفت و میعانات نفتی، تلاش‌هایی در عرصه اقتصاد مقاومتی بود.

    رئیس جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود، تراز مثبت تجاری، تورم تک رقمی و خروج از رکود، تقویت روند اشتغال‌زایی، جذب سرمایه خارجی، نوسازی صنایع حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای و فعال کردن ٢۴ هزار واحد صنعتی در کشور را از دستاوردهای دولت یازدهم برشمرد و با اشاره به نقش ارزنده برجام در تحقق بخشی از این دستاوردها تصریح کرد: هدف ما در برجام این بود که سایه تهدید را از سر کشور برداریم و همچنین زنجیر تحریم‌های ظالمانه و تحمیلی را پاره کنیم که همه این‌ها در سایه کمک‌های الهی، هدایت‌های مقام معظم رهبری و حمایت‌های مردم تحقق یافت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi