نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8120 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۸:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان در پیامی سالروز ۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت

  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی سالروز ۱۲ فروردین ماه روز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی که در همه پرسی که در سال ۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) برگزار شد و با رای ۹۸ درصدی ملت ایران به تثبیت رسید را تبریک گفت. متن پیام استاندار خوزستان […]

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”  دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی سالروز ۱۲ فروردین ماه روز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی که در همه پرسی که در سال ۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) برگزار شد و با رای ۹۸ درصدی ملت ایران به تثبیت رسید را تبریک گفت.

متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی در جهان معاصر است که در وجه حقیقی آن با حمایت و پشتوانه عظیم اجتماعی و مشارکت همه اقشار و گروه های مردمی با زعامت و رهبری کم نظیر حضرت امام (ره) در برابر وابستگی و خودکامگی به پیروزی رسید و بدون شک رمز ماندگاری و اقتدار آن نیز تداوم حمایت های مردم و حضور آگاهانه مردم در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است.

به فاصله کوتاهی از پیروزی انقلاب و با درایت و هوشمندی معمار کبیر آن، پیشنهاد رای آری به حکومت جمهوری اسلامی، مورد اشتیاق و استقبال همه جانبه ملت ایران قرار گرفت و نظام برآمده از سالها مبارزه و مقاومت در برابر استبداد و استکبار و به برکت خون شهدا سرانجام در ۱۲ فروردین ۵۸ تایید و تثبیت شد و حکومت مردم بر مردم تحقق عینی و واقعی یافت.

مدل حکومتی حضرت امام (ره) مبنی بر شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به واقع در پاسخ به مطالبه و خواست ملت ایران و برگرفته از شناخت عمیق و دقیق ایشان از نیاز دنیای امروز بود.  دنیایی که با تمرکز بر وجوه مادی زندگی از ابعاد معنوی و روحانی آن تغافل ورزیده و در نتیجه آلام و خسارت های فراوانی را برای بشریت به ارمغان آورده است.

امروز شکوه و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در زمینه فراهم نمودن زمینه های رفاه جامعه، از میان بردن تبعیض ها و شکاف های طبقاتی، تامین امنیت پایدار و مهمتر از همه توجه جدی به تحکیم بنیان های اخلاقی سیاست و حکومتداری و ترویج آن در همه لایه های حاکمیت و اجتماع با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مدضله عالی چشم حق بینان و عدالت طلبان در سراسر جهان را به خود خیره نموده است. البته با همه این برکات و دستاوردهای عظیم، تا دست یافتن به همه آرمان ها و اهداف مورد نظر نظام اسلامی فاصله داریم که امیدواریم با همت و تلاش مضاعف همه مسئولان و دست اندرکاران و همراهی و همدلی آحاد ملت این خواسته ها و نتایج هر چه زودتر محقق شود.

اینجانب ضمن تبریک سالروز فرخنده ۱۲ فروردین روز تجلی مردمسالاری دینی در حیات سیاسی و اجتماعی ملت ایران به هم استانی های عزیز، از عموم مردم و مسئولان ولایتمدار خوزستان دعوت می نمایم تا سال ۹۶ را که با تدبیر مقام معظم رهبری مدضله عالی سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده با مشارکت و کار و تلاش هر چه بیشتر و کوشش جهت رفع موانع و تسریع در مسیر اهداف توسعه پایدار استان پاسخی شایسته و درخور به دغدغه جدی معظم له دهیم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi