نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 8000 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده ماهشهر: رونق اشتغال و تولید کشور نیازمند همت همگانی است

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای رونق تولید و رفع بیکاری باید یک روند انقلابی داشته باشیم و برنامه‌محور و اصولی حرکت کنیم.   به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” علی گلمرادی ، اظهار کرد: در حقیقت جدی ترین مشکل کشور اشتغال و معیشت است و برای همین مقام معظم رهبری این سال […]

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای رونق تولید و رفع بیکاری باید یک روند انقلابی داشته باشیم و برنامه‌محور و اصولی حرکت کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” علی گلمرادی ، اظهار کرد: در حقیقت جدی ترین مشکل کشور اشتغال و معیشت است و برای همین مقام معظم رهبری این سال را به این نام نامگذاری کردند؛ زیرا تولید و اشتغال به هم وابسته هستند و تا زمانی که تولید رونق پیدا نکند، قطعا اشتغالی شکل نمی‌گیرد.

 

وی افزود: یکی از مسایل عمده جوانان ما مساله بیکاری است که چند سالی به آن پرداخته شده اما بیشتر جنبه شعاری داشته است.

 

گلمرادی تصریح کرد: مسئولان در سال‌های گذشته زحمت‌های زیادی کشیدند که مشکل بیکاری را حل کنند اما کارساز نبود. به همین دلیل، مقام معظم رهبری امسال دو مؤلفه تولید و اشتغال را مطرح کردند و تکلیف مسئولان اجرایی نیز مشخص شده و قوانینی که تصویب می‌شوند هم باید در همین راستا باشند.

 

وی با بیان این‌که یکی از مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی این است که واردات‌محور نباشیم و صادرات‌محور باشیم، خاطرنشان کرد: برای اشتغال و رونق تولید کشور همه باید تلاش کنند؛ مجلس نمی‌تواند به تنهایی عمل کند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری و تأکید ایشان به انقلابی بودن مسئولین، باید انقلابی وارد شویم.

 

گلمرادی بیان کرد: مدیران باید جسارت و شهامت حل مسایل را داشته باشند اما مدیران ما احتیاط می‌کنند و بیشتر محافظه‌کار و مراقب میز و صندلی خود هستند؛ باید این فضا شکسته شود تا بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

 

وی افزود: مجلس مصمم است در جایگاه خودش پیشرفت کار در راستای شعار سال را ارائه بدهد و عملکرد مسئولان را رصد کنند و باید نتیجه عملکرد همه ما این‌گونه باشد که آمار بیکاری کمتر و صنایع پویاتر شوند.

 

گلمرادی تصریح کرد: ما به‌عنوان نمایندگان مردم، محکم این مطالبات رهبری را دنبال می‌کنیم. مجلس هم می‌تواند نقش داشته و مؤثر باشد؛ اگر در سال جاری به نتیجه مطلوب نرسیدیم، قطعا تقصیر ما است چون ما به‌عنوان نمایندگان مردم حتما خیلی جدی پای کار نبودیم.

 

نماینده ماهشهر بیان کرد: امسال تکلیف ما این است که صنایع را تقویت کنیم و تولید کشور را رونق بدهیم که لازم است یک برنامه حساب‌شده داشته باشیم و روند ما یک روند انقلابی باشد و اصولی حرکت کنیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi