نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7969 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تحقق یافت…… حفاری و تکمیل ۱۹۳ حلقه چاه های نفت و گاز با کاربست دکل های ملی حفاری

  معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۱۹۳ حلقه چاه های نفت و گاز در سال ۹۵ (سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)، با کاربست دکل های این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” حمید رضا خوشایند  با تبریک سال […]

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۱۹۳ حلقه چاه های نفت و گاز در سال ۹۵ (سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)، با کاربست دکل های این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” حمید رضا خوشایند  با تبریک سال جدید، گفت: تکمیل این تعداد چاه در مقایسه با سال ۹۴، سیزده حلقه و در قیاس با سال قبل از آن ۳۳ حلقه افزایش نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه از شمار چاه های تکمیل شده در این مدت، سه حلقه اکتشافی و ۶۵ حلقه توسعه ای توصیفی بوده است، افزود: همچنین در این دوره ۱۲۵ حلقه چاه های تعمیری، تکمیل و در مدار تولید قرار گرفت.

خوشایند اظهار کرد: از مجموع این چاه ها، ۱۱۷ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۴۹ حلقه در حوزه فعالیت شرکت مهندسی و توسعه نفت، پنج حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی، ۱۱ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، دو حلقه به سفارش مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و ۹ حلقه در قالب پروژه ای تکمیل شده است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری متراژ حفاری در سال گذشته را افزون بر ۲۹۳ هزار و ۶۰۵ متر عنوان کرد و گفت: در مدت پیش گفته حفاری و تکمیل ۵۰ حلقه چاه ۷۴۲ روز زودتر از برنامه پیش بینی شده از سوی شرکت های کارفرما به اتمام رسید که از نظر تولیدی شدن زودهنگام چاه و ترخیص دکل ارزش   اقتصادی بالایی دارد.

وی با اشاره به فعالیت مستمر ناوگان حفاری شرکت در سال ۹۵، افزود: در این سال یک دستگاه حفاری سنگین خشکی جدید به ناوگان شرکت اضافه و در همین حال پنج دکل نیز برای تعمیرات دوره ای به سایت بازسازی انتقال داده شد.

وی افزود: در زمان حاضر ۳۷ دستگاه حفاری شرکت در بخش حفر چاه های توسعه ای توصیفی، دو دکل در حفاری چاه های اکتشافی و ۲۹ حلقه در بخش چاه های تعمیری در مدار عملیات قرار دارند و شش دکل در حال بازسازی و آماده شدن برای عملیات قرار دارند.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi