نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7962 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۱ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولان معاونت بهره‌برداری شرکت مهندسی آبفا کشور در محل تصفیه خانه های آب کلانشهر اهواز

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” جمعی از مسئولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و کلانشهر اهواز در راستای بررسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت تاسیسات تصفیه خانه های آب این کلانشهر وارد محل تصفیه خانه آب شماره یک شدند. مشاور معاونت بهره‌برداری، مسوولین دفتر نظارت بر کیفیت آب و همچنین مسوول تصفیه خانه […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” جمعی از مسئولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و کلانشهر اهواز در راستای بررسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت تاسیسات تصفیه خانه های آب این کلانشهر وارد محل تصفیه خانه آب شماره یک شدند.

مشاور معاونت بهره‌برداری، مسوولین دفتر نظارت بر کیفیت آب و همچنین مسوول تصفیه خانه های آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه جمعی از مسئولان شرکت آبفا کلانشهر اهواز  در ابتدا با حضور در محل اسکله آبگیری تصفیه خانه شماره یک حاضر شده و بازسازی و عملکرد این اسکله را نسبت به بازدید سال گذشته رضایت بخش اعلام کردند.

این مقام های مسئول در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ادامه در محل تلمبه خانه، طرح آبرسانی غدیر، حوضچه های ته نشین و زلال سازی و فیلتراسیون حضور به هم رسانده و با بررسی گزارشات تخصصی ارائه شده از سوی مسوولین شرکت آبفا کلانشهر اهواز ، موارد قابل پیگیری در این تاسیسات را اعلام کردند.

هدف بعدی این هیات، بازدید از  تاسیسات تصفیه خانه آب شماره دو اهواز  عنوان شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

logo-samandehi