نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 7797 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۲ / ۱۳۹۵ - ۹:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قدردانی کاردر از کارکنان در آستانه سال نو…. جایگاه شرکت ملی نفت ایران در سطح بین المللی ارتقا یافت

  مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی، فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۶ و سالروز غرورآفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت و از تلاش کارکنان این شرکت قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، متن پیام علی کاردر، به شرح ذیل است: «بار دیگر موهبت الهی، گستره پر مهر زمین را […]

 

  • مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی، فرا رسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۶ و سالروز غرورآفرین ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت و از تلاش کارکنان این شرکت قدردانی کرد.

  • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، متن پیام علی کاردر، به شرح ذیل است: «بار دیگر موهبت الهی، گستره پر مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرا رسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره را به عنوان سرآغازی مجدد در زندگی نوع بشر قرار دهد. اینها همه نشانه های هدایت به سوی مبدأ هستی و آفریدگار مهربان برای کسانی است که صاحب اندیشه اند و بر ژرفای عالم وجود می نگرند.

    سال ۹۵ سالی سرشار از تلاش و جدیت در عرصه تولید صنعت نفت بود. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات او توانستیم همراه و همگام با دیگر خدمتگزاران میهن عزیزمان، با تلاش و سعی بی‌وقفه، گام‌های موثری را در جهت اعتلای این عرصه برداریم. در دنیای پر رقابت امروز که توجه به رشد تولید و قراردادهای مطلوب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، کارکنان خدوم شرکت ملی نفت ایران توانستند با بهره‎ برداری از فرصت‎های ایجاد شده نسبت به توسعه زیرساخت ها، تکمیل پروژه های بزرگ نظیر غرب کارون و فازهای پارس جنوبی، ایجاد بستر ارتباطی با شرکت های معتبر جهان و بازیابی نقش کشور در صادرات نفت، جایگاه شرکت را در سطح بین المللی به صورت چشمگیر ارتقاء بخشند، تا امروز شاهد دستاوردهای قابل توجهی در این صنعت بزرگ و ارائه خدمت به مردم عزیز کشورمان باشیم.
    اینجانب ضمن تقدیر از تلاش های صادقانه شما همکاران ارجمند، فرا رسیدن نوروز باستانی و همچنین ۲۹ اسفندماه، سالروز غرور آفرین ملی شدن صنعت نفت را به شما و خانواده معززتان صمیمانه شادباش می گویم و سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت از درگاه خداوند متعال برای شما مسئلت دارم».

ارسال دیدگاه

logo-samandehi